Miss Selene mini - lakier do paznokci

Kosmetyk
Miss Selene mini - lakier do paznokci

Od pewnego czasu zastanawiam się, co się dzieje z lakierami do paznokci, kupuje takie po 20zł i trzymają się do góra 2 dni, dlatego też wydaje mi się, że to, zważywszy na cenę, trochę za krótko.

Dlatego też chciałabym wam, drogie panie, przedstawić lakier do paznokci znanej już firmy Golden Rose. Powiem szczerze, że kupiłam go tylko i wyłącznie do wzorków na paznokciach, bo wydawał mi się odpowiedni swoją konsystencją. Nie zamierzałam jednak malować nim całych paznokci, bo nie przepadam za lakierami z tej firmy. Stało się trochę inaczej, bo spiesząc się kiedyś pomalowałam pierwszym lepszym lakierem z półki paznokcie.

Siedząc później w autobusie próbowałam sobie przypomnieć jakiego to użyłam lakieru o tak ładnym kolorze, bo nie pamiętałam bym taki miała.

No i jak się okazało nowy lakier Miss Selene, nie dość, że rewelacyjnie wygląda na paznokciach, to jeszcze trzyma się pełne 3 dni bez ani jednego odprysku, przy mniejszym nakładzie prac domowych nawet i 5.

Po mniej więcej miesiącu nie zauważyłam żeby lakier zgęstniał bądź zasechł, a małe opakowanie zabezpiecza przed tym, gdyż szybko można go skończyć, i zafundować sobie nowe.

Pochwalić też muszę ogromną gamę kolorów, gdyż są w niej i te delikatne perłowe, matowe i błyszczące, jak również takie mocniejsze w zdecydowanych kolorach. Oczywiście nie bez znaczenia jest bardzo niska cena, bo ok. 2,5zł, dzięki której na mojej półce jest nie jeden a 4 lakiery.

4.10
Ocena na postawie 88 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentGolden Rose
KategoriaDłonie
RodzajLakiery
Przybliżona cena3.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (88)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5

Miss Selene mini - lakier do paznokci: wypróbuj również

Powiązane Tematy