Gwiazdy też mają niedoskonałości - poznaj celebrytów z bliznami

10. Nieskazitelny wygląd celebrytów?Światowe gwiazdy słyną ze swojego perfekcyjnego wyglądu. Nieskazitelna cera, doskonale ułożone włosy i ubiór idealnie dopasowany do sylwetki. W rzeczywistości jest to wynik pracy sztabu ludzi, którzy dbają o makijaż, włosy i ubieranie gwiazd. Na co dzień osoby te wyglądem przypominają zwykłego człowieka i wcale nie są takie doskonałe.
Zdjęcie autorstwa TechCrunch50-2008 / CC BY

10. Nieskazitelny wygląd celebrytów?
Światowe gwiazdy słyną ze swojego perfekcyjnego wyglądu. Nieskazitelna cera, doskonale ułożone włosy i ubiór idealnie dopasowany do sylwetki. W rzeczywistości jest to wynik pracy sztabu ludzi, którzy dbają o makijaż, włosy i ubieranie gwiazd. Na co dzień osoby te wyglądem przypominają zwykłego człowieka i wcale nie są takie doskonałe.

9. Nieestetyczne blizny u gwiazdIstnieje wiele znanych osób dotkniętych nieestetycznymi bliznami w obrębie twarzy. Niektóre z nich wcale się tego nie wstydzą, z kolei pozostałe raczej nie podejmują tego delikatnego tematu.
Zdjęcie autorstwa Raven Underwood / CC BY

9. Nieestetyczne blizny u gwiazd
Istnieje wiele znanych osób dotkniętych nieestetycznymi bliznami w obrębie twarzy. Niektóre z nich wcale się tego nie wstydzą, z kolei pozostałe raczej nie podejmują tego delikatnego tematu.

8. Kate MiddletonOd momentu wejścia w związek małżeński z księciem Williamem, Kate Middleton jest atrakcyjnym tematem dyskusji wielu kolorowych pism oraz portali plotkarskich. Księżna Middleton posiada niewielką bliznę po lewej stronie skroni, którą często zasłania grzywką. Jej rzecznik potwierdził, że jest to wynik poważnego urazu twarzy w dzieciństwie. Niestety dalsze szczegóły dotyczące tego tematu nie zostały przedstawione.
Zdjęcie autorstwa Featureflash's / Shutterstock

8. Kate Middleton
Od momentu wejścia w związek małżeński z księciem Williamem, Kate Middleton jest atrakcyjnym tematem dyskusji wielu kolorowych pism oraz portali plotkarskich. Księżna Middleton posiada niewielką bliznę po lewej stronie skroni, którą często zasłania grzywką. Jej rzecznik potwierdził, że jest to wynik poważnego urazu twarzy w dzieciństwie. Niestety dalsze szczegóły dotyczące tego tematu nie zostały przedstawione.

7. Catherine Zeta-JonesNa szyi tej pięknej aktorki można dostrzec bliznę, która jest wynikiem przebytej przez nią tracheotomii w dzieciństwie – zabiegu ratującego życie duszących się z różnych przyczyn osób. Catherine otwarcie przyznaje, że blizna ta nie stanowi dla niej jakiegokolwiek problemu i gdyby nie ten zabieg, to prawdopodobnie nie byłoby jej dzisiaj na świecie.
Zdjęcie autorstwa David Shankbone / CC BY

7. Catherine Zeta-Jones
Na szyi tej pięknej aktorki można dostrzec bliznę, która jest wynikiem przebytej przez nią tracheotomii w dzieciństwie – zabiegu ratującego życie duszących się z różnych przyczyn osób. Catherine otwarcie przyznaje, że blizna ta nie stanowi dla niej jakiegokolwiek problemu i gdyby nie ten zabieg, to prawdopodobnie nie byłoby jej dzisiaj na świecie.

6. Harrison FordTen znany aktor posiada stosunkowo widoczną bliznę w okolicy brody. To pamiątka po niezagrażającym życiu wypadku samochodowym. To bardzo ważne, aby w momencie wystąpienia głębokiego urazu skóry pilnie udać się do chirurga. Im wcześniej rana zostanie zszyta, tym większe szanse, że blizna będzie mało widoczna.
Zdjęcie autorstwa Port of San Diego / CC BY

6. Harrison Ford
Ten znany aktor posiada stosunkowo widoczną bliznę w okolicy brody. To pamiątka po niezagrażającym życiu wypadku samochodowym. To bardzo ważne, aby w momencie wystąpienia głębokiego urazu skóry pilnie udać się do chirurga. Im wcześniej rana zostanie zszyta, tym większe szanse, że blizna będzie mało widoczna.

5. Mary J. BligeTa wielokrotnie nagradzana nagrodą Grammy piosenkarka posiada widoczną bliznę po lewej stronie oka. Niestety nie są znane okoliczności zdarzenia, które pozostawiły tę pamiątkę na jej skórze. Piosenkarka jednak otwarcie przyznaje, że przyszedł taki moment, w którym zaakceptowała swoją bliznę.
Zdjęcie autorstwa Michael Albov / CC BY

5. Mary J. Blige
Ta wielokrotnie nagradzana nagrodą Grammy piosenkarka posiada widoczną bliznę po lewej stronie oka. Niestety nie są znane okoliczności zdarzenia, które pozostawiły tę pamiątkę na jej skórze. Piosenkarka jednak otwarcie przyznaje, że przyszedł taki moment, w którym zaakceptowała swoją bliznę.

4. Joaquin PhoenixTen doskonale nam znany aktor z kinowego hitu „Gladiator” posiada dużą bliznę pomiędzy wargami a nosem. To wynik rozszczepienia wargi – wady wrodzonej u noworodków, która pojawia się już w okresie życia płodowego.
Zdjęcie autorstwa s_bukley / Shutterstock

4. Joaquin Phoenix
Ten doskonale nam znany aktor z kinowego hitu „Gladiator” posiada dużą bliznę pomiędzy wargami a nosem. To wynik rozszczepienia wargi – wady wrodzonej u noworodków, która pojawia się już w okresie życia płodowego.

3. Tina FeyTa komediowa aktorka została w dzieciństwie zraniona nożem w policzek. Pamiątką tego przykrego incydentu jest stosunkowo duża i widoczna blizna. Tina raczej nie wypowiada się na temat okoliczności powstania tego urazu. Aktorka kamufluje bliznę za pomocą makijażu.
Zdjęcie autorstwa Gage Skidmore / CC BY

3. Tina Fey
Ta komediowa aktorka została w dzieciństwie zraniona nożem w policzek. Pamiątką tego przykrego incydentu jest stosunkowo duża i widoczna blizna. Tina raczej nie wypowiada się na temat okoliczności powstania tego urazu. Aktorka kamufluje bliznę za pomocą makijażu.

2. Padma LakshmiModelka w nastoletnim wieku doznała poważnego wypadku samochodowego, którego wynikiem jest stosunkowo duża blizna na przedramieniu. Padma przyznaje, że początkowo miała problem z zaakceptowaniem wyglądu blizny. Z czasem jednak zaczęła ją tolerować i przestała się przejmować tym defektem.
Zdjęcie autorstwa Arthur / CC BY

2. Padma Lakshmi
Modelka w nastoletnim wieku doznała poważnego wypadku samochodowego, którego wynikiem jest stosunkowo duża blizna na przedramieniu. Padma przyznaje, że początkowo miała problem z zaakceptowaniem wyglądu blizny. Z czasem jednak zaczęła ją tolerować i przestała się przejmować tym defektem.

1. SealPiosenkarz posiada na twarzy charakterystyczne blizny. Powstały one na skutek przebytej przez Seala choroby zapalnej skóry – układowego tocznia rumieniowatego (TRU). W trakcie przebiegu TRU obserwuje się stany zapalne skóry, które ustępują, pozostawiając na jej powierzchni nieestetyczne blizny.
Zdjęcie autorstwa Daryona / CC BY

1. Seal
Piosenkarz posiada na twarzy charakterystyczne blizny. Powstały one na skutek przebytej przez Seala choroby zapalnej skóry – układowego tocznia rumieniowatego (TRU). W trakcie przebiegu TRU obserwuje się stany zapalne skóry, które ustępują, pozostawiając na jej powierzchni nieestetyczne blizny.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Modny makijaż Domowa pielęgnacja dłoni Między chemią a pożądaniem. Jak wybrać uwodzicielskie perfumy? 7 sprytnych sztuczek, za które podziękują ci twoje usta. Nadaj im gładkość i trwały kolor! Jak chronić cerę przed nadchodzącą zmianą klimatu? Mleko jak eliksir młodości Skóra atopowa Bubble Face Mask Czysta przyjemność! Makijaż sylwestrowy - puść wodze fantazji Zrób to sama, czyli preparat do mycia twarzy z owsa Sposoby na suche dłonie Ciesz się zdrowiem każdego dnia!

Popularne w tym tygodniu:

Zadbaj o dolną część twarzy Profesjonalna depilacja światłem IPL w domu