Gwiazdy z absolutnie olśniewającymi nogami

10. Olśniewające nogi, czyli jakie?Upodobania w stosunku do kobiecych nóg często są bardzo zróżnicowane. Niektórym z nas podobają się nogi kobiet o okrągłych kształtach, z kolei inni bardziej preferują bardzo smukłe nogi modelek. Prawda jest taka, że kobieta może mieć olśniewające nogi niezależnie od typu budowy ciała oraz wagi. Poznaj gwiazdy o niezwykle kształtnych nogach.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

10. Olśniewające nogi, czyli jakie?
Upodobania w stosunku do kobiecych nóg często są bardzo zróżnicowane. Niektórym z nas podobają się nogi kobiet o okrągłych kształtach, z kolei inni bardziej preferują bardzo smukłe nogi modelek. Prawda jest taka, że kobieta może mieć olśniewające nogi niezależnie od typu budowy ciała oraz wagi. Poznaj gwiazdy o niezwykle kształtnych nogach.

9. Jennifer AnistonBadania statystyczne potwierdzają, że wielu mężczyzn z przyjemnością oglądali serial „Przyjaciele”, w którym jedną z głównych ról grała Jennifer Aniston, ze względu na jej zgrabne nogi i ładną, jedwabistą skórę.
Zdjęcie autorstwa Featureflash / Shutterstock

9. Jennifer Aniston
Badania statystyczne potwierdzają, że wielu mężczyzn z przyjemnością oglądali serial „Przyjaciele”, w którym jedną z głównych ról grała Jennifer Aniston, ze względu na jej zgrabne nogi i ładną, jedwabistą skórę.

8. Cameron DiazZamiłowanie Cameron Diaz do sportu doskonale odzwierciedla się w budowie jej ciała. Aktorka ma fantastycznie wyrzeźbione ciało, w tym smukłe i jędrne nogi.
Zdjęcie autorstwa Helga Esteb / Shutterstock

8. Cameron Diaz
Zamiłowanie Cameron Diaz do sportu doskonale odzwierciedla się w budowie jej ciała. Aktorka ma fantastycznie wyrzeźbione ciało, w tym smukłe i jędrne nogi.

7. Eva LongoriaTa piękna aktorka słynie nie tylko z niebanalnej urody, ale również ze swojego zgrabnego i bardzo kształtnego ciała. Niejeden mężczyzna uważa Eve Longorie za doskonały wzór kobiecego piękna.
Zdjęcie autorstwa ImagineCup / CC BY

7. Eva Longoria
Ta piękna aktorka słynie nie tylko z niebanalnej urody, ale również ze swojego zgrabnego i bardzo kształtnego ciała. Niejeden mężczyzna uważa Eve Longorie za doskonały wzór kobiecego piękna.

6. Miranda KerrTa dobrze nam znana modelka słynie z niezwykle długich i smukłych nóg. Miranda twierdzi, że jej piękne nogi są efektem intensywnych ćwiczeń fizycznych oraz diety.
Zdjęcie autorstwa Eva Rinaldi / CC BY

6. Miranda Kerr
Ta dobrze nam znana modelka słynie z niezwykle długich i smukłych nóg. Miranda twierdzi, że jej piękne nogi są efektem intensywnych ćwiczeń fizycznych oraz diety.

5. Victoria BeckhamNa przestrzeni kilku lat Victoria stosunkowo mocno schudła i na chwilę obecną może się poszczycić niezwykle zgrabnymi i smukłymi nogami. Na podstawie ankiet przeprowadzonych na dużej grupie kobiet wiadomo, że gwiazda ta jest jedną z posiadaczek najzgrabniejszych nóg wśród osób pracujących w show biznesie.
Zdjęcie autorstwa Everett Collection / Shutterstock

5. Victoria Beckham
Na przestrzeni kilku lat Victoria stosunkowo mocno schudła i na chwilę obecną może się poszczycić niezwykle zgrabnymi i smukłymi nogami. Na podstawie ankiet przeprowadzonych na dużej grupie kobiet wiadomo, że gwiazda ta jest jedną z posiadaczek najzgrabniejszych nóg wśród osób pracujących w show biznesie.

4. Gisele BundchenTa znana na całym świecie modelka brazylijska jest uwielbiana przez mężczyzn za swoje seksowne i smukłe nogi. To zaskakujące, ale w młodzieńczych latach Gisele marzyła o zrobieniu kariery sportowej.
Zdjęcie autorstwa Bob Bekian / CC BY

4. Gisele Bundchen
Ta znana na całym świecie modelka brazylijska jest uwielbiana przez mężczyzn za swoje seksowne i smukłe nogi. To zaskakujące, ale w młodzieńczych latach Gisele marzyła o zrobieniu kariery sportowej.

3. Keira KnightleyWiele kobiet zazdrości tej pięknej, brytyjskiej aktorce niezwykłej urody. Z kolei mężczyźni kochają ją za fantastyczne nogi do nieba.
Zdjęcie autorstwa Featureflash / Shutterstock

3. Keira Knightley
Wiele kobiet zazdrości tej pięknej, brytyjskiej aktorce niezwykłej urody. Z kolei mężczyźni kochają ją za fantastyczne nogi do nieba.

2. Paris HiltonParis Hilton jest gwiazdą przez niektórych uwielbianą, a przez innych znienawidzoną. Niemniej jednak, trzeba przyznać, że jest ona atrakcyjną kobietą oraz posiadaczką naprawdę zgrabnych nóg.
Zdjęcie autorstwa Eva Rinaldi / CC BY

2. Paris Hilton
Paris Hilton jest gwiazdą przez niektórych uwielbianą, a przez innych znienawidzoną. Niemniej jednak, trzeba przyznać, że jest ona atrakcyjną kobietą oraz posiadaczką naprawdę zgrabnych nóg.

1. BeyonceMężczyźni uwielbiają kształtne nogi i odstającą pupę Beyonce. Co ciekawe, jej figura ani trochę nie przypomina figury modelek. Jak widać atrakcyjne są nie tylko szczupłe kobiety, te o obfitszych kształtach mogą być równie seksowne.
Zdjęcie autorstwa Helga Esteb / Shutterstock

1. Beyonce
Mężczyźni uwielbiają kształtne nogi i odstającą pupę Beyonce. Co ciekawe, jej figura ani trochę nie przypomina figury modelek. Jak widać atrakcyjne są nie tylko szczupłe kobiety, te o obfitszych kształtach mogą być równie seksowne.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Podkład pod cienie Arbuz na odchudzanie Figura klepsydry - jak się ubrać? Peeling – ważny etap pielęgnacji Kwasy owocowe - dlaczego warto je stosować? 4 najczęstsze błędy w pielęgnacji, które niszczą twoje włosy! Cera rozświetlona i pełna energii Delirious IsaDora – eksplozja koloru Jak zrobić makijaż wieczorowy? Spalanie tłuszczyku po Świętach Makijaż na karnawał – część 2 Świątecznego makijażu ciąg dalszy