Spraw, by twoje usta były większe

10. Pełne usta = seksowny wyglądKażda kobieta dąży do tego, aby jej makijaż sprawił, że usta będą wyglądać na pełniejsze, a dzięki temu bardziej seksowne. Poznaj proste sztuczki makijażowe, które pomogą ci uzyskać efekt kuszących ust.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

10. Pełne usta = seksowny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, aby jej makijaż sprawił, że usta będą wyglądać na pełniejsze, a dzięki temu bardziej seksowne. Poznaj proste sztuczki makijażowe, które pomogą ci uzyskać efekt kuszących ust.

9. Stosuj błyszczykiBłyszczyki nadają ustom piękny połysk, a to z kolei optycznie zwiększa ich objętość. Możesz stosować błyszczyk samodzielnie bądź na ulubioną, matową pomadkę.
Zdjęcie ust / Shutterstock

9. Stosuj błyszczyki
Błyszczyki nadają ustom piękny połysk, a to z kolei optycznie zwiększa ich objętość. Możesz stosować błyszczyk samodzielnie bądź na ulubioną, matową pomadkę.

8. Szminki z połyskiemJeśli decydujesz się na makijaż ust przy pomocy klasycznej szminki, zwróć uwagę na to, aby posiadała ona w składzie drobinki połyskujące. Dzięki temu światło odbijające się od ich powierzchni spowoduje optyczne wrażenie pełności ust.
Zdjęcie ust / Shutterstock

8. Szminki z połyskiem
Jeśli decydujesz się na makijaż ust przy pomocy klasycznej szminki, zwróć uwagę na to, aby posiadała ona w składzie drobinki połyskujące. Dzięki temu światło odbijające się od ich powierzchni spowoduje optyczne wrażenie pełności ust.

7. Masuj ustaMasaż stymuluje mikrokrążenie, a tym samym zwiększa ukrwienie czerwieni wargowej. Dzięki temu usta są gładsze i pełniejsze. Możesz go wykonać samodzielnie przy pomocy szczoteczki do zębów.
Zdjęcie autorstwa byrev / CC BY

7. Masuj usta
Masaż stymuluje mikrokrążenie, a tym samym zwiększa ukrwienie czerwieni wargowej. Dzięki temu usta są gładsze i pełniejsze. Możesz go wykonać samodzielnie przy pomocy szczoteczki do zębów.

6. Stwórz na ustach fałszywy cieńPrzy pomocy ciemnej kredki do oczu narysuj pod dolną wargą cienką kreskę, a następnie delikatnie rozetrzyj jej brzegi. W ten sposób uzyskasz „sztuczny” cień pod linią warg, a tym samym iluzję w postaci pełniejszych ust.
Zdjęcie ust / Shutterstock

6. Stwórz na ustach fałszywy cień
Przy pomocy ciemnej kredki do oczu narysuj pod dolną wargą cienką kreskę, a następnie delikatnie rozetrzyj jej brzegi. W ten sposób uzyskasz „sztuczny” cień pod linią warg, a tym samym iluzję w postaci pełniejszych ust.

5. Biała kredkaMożesz optycznie powiększyć usta malując ich środkową część przy pomocy jasnej lub białej kredki. Następnie nałóż na usta połyskujący błyszczyk i ciesz się efektem zwiększenia ich objętości.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

5. Biała kredka
Możesz optycznie powiększyć usta malując ich środkową część przy pomocy jasnej lub białej kredki. Następnie nałóż na usta połyskujący błyszczyk i ciesz się efektem zwiększenia ich objętości.

4. Stosuj konturówkę do ustPrzy pomocy konturówki do ust można zaakcentować kształt ust, a jednocześnie zwiększyć ich objętość. Wystarczy, że narysujesz kreskę tuż nad granicą pomiędzy czerwienią wargową, a skórą. Na koniec rozetrzyj ku środkowi konturówkę, aby uniknąć karykaturalnego efektu i nałóż na ich powierzchnię kolorowy błyszczyk.
Zdjęcie autorstwa John Hope / CC BY

4. Stosuj konturówkę do ust
Przy pomocy konturówki do ust można zaakcentować kształt ust, a jednocześnie zwiększyć ich objętość. Wystarczy, że narysujesz kreskę tuż nad granicą pomiędzy czerwienią wargową, a skórą. Na koniec rozetrzyj ku środkowi konturówkę, aby uniknąć karykaturalnego efektu i nałóż na ich powierzchnię kolorowy błyszczyk.

3. Błyszczyki powiększające ustaW składzie błyszczyków powiększających usta znajdują się substancje (np. ekstrakt z chili), które po aplikacji na czerwień wargową powodują jej mrowienie, a nawet szczypanie. Dzieki temu zwiększa się ukrwienie w tej delikatnej partii twarzy, a nawet może dojść do delikatnego obrzęku ust przez co stają się one pełniejsze.
Zdjęcie autorstwa puderundpinsel / CC BY

3. Błyszczyki powiększające usta
W składzie błyszczyków powiększających usta znajdują się substancje (np. ekstrakt z chili), które po aplikacji na czerwień wargową powodują jej mrowienie, a nawet szczypanie. Dzieki temu zwiększa się ukrwienie w tej delikatnej partii twarzy, a nawet może dojść do delikatnego obrzęku ust przez co stają się one pełniejsze.

2. Zastosuj korektor na okolice skóry wokół ustZastosowanie jaśniejszego korektora w obrębie skóry otaczającej czerwień wargową może optycznie nadać jej objętości. Ważne jest to, aby kolor tego kosmetyku był jedynie o ton jaśniejszy od naturalnego kolorytu skóry.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

2. Zastosuj korektor na okolice skóry wokół ust
Zastosowanie jaśniejszego korektora w obrębie skóry otaczającej czerwień wargową może optycznie nadać jej objętości. Ważne jest to, aby kolor tego kosmetyku był jedynie o ton jaśniejszy od naturalnego kolorytu skóry.

1. Błyszczyki z brokatemBrokat na ustach pięknie się mieni, a jednocześnie zwiększa ich objętość poprzez odbijanie światła. Oczywiście to idealna opcja na wieczorną imprezę, bo za dnia tak mocny makijaż ust może wyglądać zbyt nienaturalnie.
Zdjęcie autorstwa Courtney Rhodes / CC BY

1. Błyszczyki z brokatem
Brokat na ustach pięknie się mieni, a jednocześnie zwiększa ich objętość poprzez odbijanie światła. Oczywiście to idealna opcja na wieczorną imprezę, bo za dnia tak mocny makijaż ust może wyglądać zbyt nienaturalnie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Swingersi - dobry sposób na relaks? Masaż dla dwojga - relaksująca gra wstępna Trądzik różowaty - jak go wyleczyć? ART LASH kuracja dla długich i mocnych rzęs Luksusowe serum marki Christian Laurent Zmarszczki - co zrobić, by się nie pojawiły? Piękna 24h na dobę Ubranie, które odchudza! Jak dbać o paznokcie 3 powody, dla których musisz mieć suchy szampon Jakie body niemowlęce wybrać? Funkcjonalne ubranko dla niemowlaka Polska marka BIOLAVEN nową perłą na rynku kosmetycznym Odpowiedni podkład

Popularne w tym tygodniu:

5 błędów, które popełniamy, susząc włosyMATERIAŁ SPONSOROWANY Mamy SuperbohaterkiMATERIAŁ SPONSOROWANY PEACH™ 2 - nowe urządzenie IPL od FOREO bije rekordy popularności już w przedsprzedaży.MATERIAŁ SPONSOROWANY