Śmieszna pościel

Komplet pościeli nie musi być standardowy i nudny. Niecodzienna pościel doda pinakterii w sypialni i zapewni właścicielom dobry humor od samego rana. W galerii przykładowe gadżety do sypialni, a właściwie… do łóżka.

Źródło: gadgetomania.pl,
dadesifun.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

Trashion Cado Bags - niepowtarzalne egzemplarze Niesamowicie zdobione paznokcie - jeszcze kosmetyka czy już sztuka? Wielofunkcyjna, energooszczędna kabina prysznicowa Kiedy kłamiecie? Cienka klawiatura Bluetooth od Microsoftu Nietypowe wykorzystanie toreb zakupowych Jej Wysokość – Rubik w japońskim Vogue Przyjaciel kierowcy w czasie zimy, czyli podgrzewana skrobaczka do szyb Super bezpieczny dysk flash Obejrzyj fotorelację z wizyty Macademian Girl w Chinach! Ile warto wycierpieć dla urody? Drzwi dla fanek ping ponga

Popularne w tym tygodniu:

„Czarna jak bezksiężycowa noc” – jak przygotować kawę według agenta Coopera z „Twin Peaks”? Jeszcze więcej pasji, odwagi, energii do działania... Zobacz lifespiracje od Answear.com Buty z siatki nie tylko dla sportowców. Jak je stylizować? Modne sukienki sklep online — jak kupować przez internet?