Ta pralka powie Ci, co masz robić! Wybierz inteligentne rozwiązania od Candy

Artykuł sponsorowany

Mówi się, że lepiej zapobiegać niż leczyć. To prawda zarówno w przypadku zdrowia, jak i otaczających nas sprzętów. Odpowiednia eksploatacja oraz regularna konserwacja to podstawa ich sprawnego działania. Pomyślisz zapewne, że w natłoku codziennych obowiązków nie masz głowy, żeby dodatkowo zajmować się takimi sprawami… Na szczęście pralka Candy z technologią Smart Touch o naprawdę ważnych sprawach pamięta za Ciebie.

Funkcja inteligentnego monitoringu zapewnia ciągłą kontrolę urządzenia, aby pozostało sprawne na długo. Właśnie dlatego warto zdecydować się na urządzenia Candy Smart Touch. Pralki z tej linii nakierują Cię na najbardziej odpowiedni typ program oraz poinformują Cię, gdy coś się uszkodzi albo gdy zajdzie potrzeba czyszczenia.

Inteligentny monitoring – dłuższe życie Twojej pralki

Jeszcze niedawno, trudno było sobie wyobrazić urządzenia, które się z Tobą komunikują. Dziś jest to nasza codzienność. Nic zatem dziwnego, że inteligentne systemy pojawiają się także w pralkach. Jednym z takich systemów jest Smart Touch obecny w produktach Candy. Aby z niego korzystać potrzebujesz jedynie… swojego smartfona.

Inteligentny monitoring Candy umożliwia Ci szybkie przeskanowanie głównych elementów budowy pralki i wykrycie w ten sposób ewentualnych usterek. W tym celu zainstaluj na telefonie bezpłatną aplikację Simply-Fi i uruchom program. Po zakończeniu skanowania dowiesz się, czy z pralką wszystko jest w porządku.

Co ważne, od tej chwili już nie musisz pamiętać, że należy wyczyścić filtr lub włączyć program samoczyszczenia, który zdezynfekuje bęben i pomoże pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza pralki. Inteligentny monitoring przedłuża życie Twojej pralki, a Ty cały czas będziesz mieć ją pod kontrolą. Regularny serwis pralki bez konieczności wzywania serwisanta… Wygodnie, prawda?

Komunikuj się ze swoją pralką za pomocą smartfona i pierz łatwiej, przyjemniej i bardziej efektywnie!

Szukasz nowoczesnej pralki, która perfekcyjnie zrobi pranie i sama powie Ci, że potrzebuje konserwacji? Wybierz inteligentną, perfekcyjnie wykonaną pralkę Candy, a pranie stanie się prostsze niż kiedykolwiek.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

W razie obalania prezydentów… Jak zrobić karierę modelki? Inteligentny system prysznicowy od Pumy Oryginalna biżuteria Stół, który oczyści domową atmosferę Luksusowe wanny z kamieni szlachetnych Nowe mieszkania na wynajem - rozwiązanie znane z Europy Zachodniej w PolsceMATERIAŁ SPONSOROWANY Odżywcza szminka L’Oreal Techsfera: Jonizująca lokówka Panasonic – recenzja. Loki – łatwo, szybko i zdrowo Jednoczesny sukces w miłości i rozwój kariery - jak to osiągnąć? Śmiercionośna biżuteria Masażer do palców