Ta pralka powie Ci, co masz robić! Wybierz inteligentne rozwiązania od Candy

Mówi się, że lepiej zapobiegać niż leczyć. To prawda zarówno w przypadku zdrowia, jak i otaczających nas sprzętów. Odpowiednia eksploatacja oraz regularna konserwacja to podstawa ich sprawnego działania. Pomyślisz zapewne, że w natłoku codziennych obowiązków nie masz głowy, żeby dodatkowo zajmować się takimi sprawami… Na szczęście pralka Candy z technologią Smart Touch o naprawdę ważnych sprawach pamięta za Ciebie.

Artykuł sponsorowany

Funkcja inteligentnego monitoringu zapewnia ciągłą kontrolę urządzenia, aby pozostało sprawne na długo. Właśnie dlatego warto zdecydować się na urządzenia Candy Smart Touch. Pralki z tej linii nakierują Cię na najbardziej odpowiedni typ program oraz poinformują Cię, gdy coś się uszkodzi albo gdy zajdzie potrzeba czyszczenia.

Inteligentny monitoring – dłuższe życie Twojej pralki

Jeszcze niedawno, trudno było sobie wyobrazić urządzenia, które się z Tobą komunikują. Dziś jest to nasza codzienność. Nic zatem dziwnego, że inteligentne systemy pojawiają się także w pralkach. Jednym z takich systemów jest Smart Touch obecny w produktach Candy. Aby z niego korzystać potrzebujesz jedynie… swojego smartfona.

Inteligentny monitoring Candy umożliwia Ci szybkie przeskanowanie głównych elementów budowy pralki i wykrycie w ten sposób ewentualnych usterek. W tym celu zainstaluj na telefonie bezpłatną aplikację Simply-Fi i uruchom program. Po zakończeniu skanowania dowiesz się, czy z pralką wszystko jest w porządku.

Co ważne, od tej chwili już nie musisz pamiętać, że należy wyczyścić filtr lub włączyć program samoczyszczenia, który zdezynfekuje bęben i pomoże pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza pralki. Inteligentny monitoring przedłuża życie Twojej pralki, a Ty cały czas będziesz mieć ją pod kontrolą. Regularny serwis pralki bez konieczności wzywania serwisanta… Wygodnie, prawda?

Komunikuj się ze swoją pralką za pomocą smartfona i pierz łatwiej, przyjemniej i bardziej efektywnie!

Szukasz nowoczesnej pralki, która perfekcyjnie zrobi pranie i sama powie Ci, że potrzebuje konserwacji? Wybierz inteligentną, perfekcyjnie wykonaną pralkę Candy, a pranie stanie się prostsze niż kiedykolwiek.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

Gaśnie gwiazda Miley Cyrus Akcesoria do iPad'a Masująca korona OSIM uCrown Jessica Biel na okładce Glamour Co ukrywa twoja szuflada z bielizną? Ekologiczne torby dla kinomaniaków! Maty magnetyczne na lodówki Zmysłowa, kusząca, tajemnicza wersja Kate Moss Efektowne łóżko z podświetleniem LED Robot, który posprząta za Ciebie Niezwykła fontanna inspirowana złudzeniem optycznym Ozdoby świąteczne DIY dla każdego wystroju