9 dziwacznych sekretów piękna hollywoodzkich gwiazd

10. Tajemnica pięknaNiemal wszystkie gwiazdy mogą się poszczycić nieskazitelnym i pięknym wyglądem. W pewnym stopniu jest to wynik pracy sztabu specjalistów. Niemniej jednak celebryci często korzystają z mało popularnych sposobów umożliwiających zachowanie młodego i nienagannego wyglądu na długi czas. Zastanawiasz się jakich?
Zdjęcie autorstwa aspen rock / Shutterstock

10. Tajemnica piękna
Niemal wszystkie gwiazdy mogą się poszczycić nieskazitelnym i pięknym wyglądem. W pewnym stopniu jest to wynik pracy sztabu specjalistów. Niemniej jednak celebryci często korzystają z mało popularnych sposobów umożliwiających zachowanie młodego i nienagannego wyglądu na długi czas. Zastanawiasz się jakich?

9. Wódka do płukania jamy ustnejNiektóre gwiazdy wykorzystują do płukania ust wódkę z dodatkiem mięty, cytryny oraz cynamonu. Znane na całym świecie modelki reklamujące bieliznę Victoria’s Secret wierzą, że ten doskonały sposób umożliwi im na długi czas zachowanie świeżego oddechu i bieli zębów. Stomatolodzy jednak przestrzegają przed nadużywaniem tej mieszaniny, gdyż może ona doprowadzić do podrażnienia i wysuszenia śluzówki jamy ustnej.
Zdjęcie autorstwa Everett Collection / Shutterstock

9. Wódka do płukania jamy ustnej
Niektóre gwiazdy wykorzystują do płukania ust wódkę z dodatkiem mięty, cytryny oraz cynamonu. Znane na całym świecie modelki reklamujące bieliznę Victoria’s Secret wierzą, że ten doskonały sposób umożliwi im na długi czas zachowanie świeżego oddechu i bieli zębów. Stomatolodzy jednak przestrzegają przed nadużywaniem tej mieszaniny, gdyż może ona doprowadzić do podrażnienia i wysuszenia śluzówki jamy ustnej.

8. Pedicure rybnyPo co się męczyć z wygładzeniem stóp przy użyciu pumeksu, skoro można się zrelaksować, siadając przy wielkim akwarium, w którym bytują drobne rybki żywiące się zrogowaciałym naskórkiem pięt. Wystarczy kilka minut, aby skutecznie wygładzić ten obszar ciała. Z rybnego pedicure’u skorzystały już gwiazdy, takie jak Jessica Simpson czy Angelina Jolie.
Zdjęcie autorstwa Everett Collection / Shutterstock

8. Pedicure rybny
Po co się męczyć z wygładzeniem stóp przy użyciu pumeksu, skoro można się zrelaksować, siadając przy wielkim akwarium, w którym bytują drobne rybki żywiące się zrogowaciałym naskórkiem pięt. Wystarczy kilka minut, aby skutecznie wygładzić ten obszar ciała. Z rybnego pedicure’u skorzystały już gwiazdy, takie jak Jessica Simpson czy Angelina Jolie.

7. Krem na hemoroidy na okolice oczu?Popularny w Stanach Zjednoczonych krem na hemoroidy „Preparation H” jest przez niektóre gwiazdy wykorzystywany w celu wygładzenia okolicy oczu. Z tego sposobu korzysta podobno Sandra Bullock. Co myślicie o tego rodzaju eksperymentach na skórze twarzy?
Zdjęcie autorstwa Featureflash / Shutterstock

7. Krem na hemoroidy na okolice oczu?
Popularny w Stanach Zjednoczonych krem na hemoroidy „Preparation H” jest przez niektóre gwiazdy wykorzystywany w celu wygładzenia okolicy oczu. Z tego sposobu korzysta podobno Sandra Bullock. Co myślicie o tego rodzaju eksperymentach na skórze twarzy?

6. Krem z odchodami dżdżownicGwiazdy zrobią niemal wszystko, aby nieskazitelnie wyglądać na czerwonym dywanie. Niektóre z nich zdecydowały się nawet na stosowanie kremu zawierającego w składzie ekskrementy dżdżownic.
Zdjęcie autorstwa Dodo-Bird / CC BY

6. Krem z odchodami dżdżownic
Gwiazdy zrobią niemal wszystko, aby nieskazitelnie wyglądać na czerwonym dywanie. Niektóre z nich zdecydowały się nawet na stosowanie kremu zawierającego w składzie ekskrementy dżdżownic.

5. Zdobienie okolic intymnychDoskonale nam znana aktorka Jennifer Love Hewitt otwarcie przyznaje, że poddała się zabiegowi „va-jazzled”, który polegał na ozdobieniu obszarów skóry okolicy intymnej przy użyciu maleńkich kryształków Swarovskiego.
Zdjęcie autorstwa Everett Collection / Shutterstock

5. Zdobienie okolic intymnych
Doskonale nam znana aktorka Jennifer Love Hewitt otwarcie przyznaje, że poddała się zabiegowi „va-jazzled”, który polegał na ozdobieniu obszarów skóry okolicy intymnej przy użyciu maleńkich kryształków Swarovskiego.

4. Botoks nie na zmarszczki?Niektóre celebrytki wcale nie stosują botoksu w celu wygładzenia rysów twarzy i uzyskania młodego wyglądu. Często decydują się one na zabieg w celu ograniczenia wzmożonej potliwości, która skutkuje powstawaniem nieestetycznych plam na odzieży znajdującej się w okolicy dołów pachowych.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

4. Botoks nie na zmarszczki?
Niektóre celebrytki wcale nie stosują botoksu w celu wygładzenia rysów twarzy i uzyskania młodego wyglądu. Często decydują się one na zabieg w celu ograniczenia wzmożonej potliwości, która skutkuje powstawaniem nieestetycznych plam na odzieży znajdującej się w okolicy dołów pachowych.

3. Botoks na ból stópAmerykański chirurg plastyczny zdradził, że niektóre celebrytki wykorzystują zastrzyki z botoksu w celu ograniczenia odczuwanego przez nie dyskomfortu i bólu związanego z noszeniem niewygodnego obuwia na galach.
Zdjęcie autorstwa Helga Esteb / Shutterstock

3. Botoks na ból stóp
Amerykański chirurg plastyczny zdradził, że niektóre celebrytki wykorzystują zastrzyki z botoksu w celu ograniczenia odczuwanego przez nie dyskomfortu i bólu związanego z noszeniem niewygodnego obuwia na galach.

2. Szokująca mieszanka dla poprawy wyglądu skóry?Najsłynniejsza para celebytów – Victoria oraz David Beckham – podobno zdecydowali się na niezwykle szokującą terapię w celu uzyskania gładkiej, promiennej cery. Polegała ona na regularnym stosowaniu mieszaniny składającej się z wody, otrębów ryżowych oraz ekskrementów słowika rdzawego.
Zdjęcie autorstwa Everett Collection / Shutterstock

2. Szokująca mieszanka dla poprawy wyglądu skóry?
Najsłynniejsza para celebytów – Victoria oraz David Beckham – podobno zdecydowali się na niezwykle szokującą terapię w celu uzyskania gładkiej, promiennej cery. Polegała ona na regularnym stosowaniu mieszaniny składającej się z wody, otrębów ryżowych oraz ekskrementów słowika rdzawego.

1. Porażenie mięśni syntetycznym jadem wężaPonoć gwiazdy, takie jak Gwyneth Paltrow, Katie Holmes i Debra Messing, regularnie korzystają z zabiegu wygładzającego zmarszczki przy użyciu syntetycznego jadu węża. Czy zdecydowałabyś się sama na taką szokującą terapię dla skóry?
Zdjęcie autorstwa s_bukley / Shutterstock

1. Porażenie mięśni syntetycznym jadem węża
Ponoć gwiazdy, takie jak Gwyneth Paltrow, Katie Holmes i Debra Messing, regularnie korzystają z zabiegu wygładzającego zmarszczki przy użyciu syntetycznego jadu węża. Czy zdecydowałabyś się sama na taką szokującą terapię dla skóry?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Pierwsze objawy anoreksji Zmarszczki Maseczki na błyszczącą cerę Makijaż NA WIELKIE WYJŚCIE - Eveline Cosmetics Natural beauty wSPAniały świat INDIGO Przygotowanie włosów do farbowania Jak wyleczyć przebarwienia? Wypadają? Nie panikuj! Groźne dla przyszłych mam leczenie mięśniaków Naturalne kosmetyki Fresh&Natural dostępne w sieciach Natura i Kontigo Jak wykonać francuski manicure?

Popularne w tym tygodniu:

Dekolt zdradza nasz wiek. Jak poprawić jego wygląd? Jak menopauza wpływa na wygląd