10 odchudzających fryzur inspirowanych przez gwiazdy

9. Długie i proste włosyGładko uczesane, długie włosy mogą optycznie wyszczuplić rysy twojej twarzy. Tego rodzaju uczesanie jest w szczególności polecane osobom o okrągłej bądź szerokiej buzi. Warto wiedzieć, że długie, proste włosy nie tylko wydłużają twarz, lecz także całe ciało. Ten rodzaj fryzury jest charakterystyczny w przypadku Gwyneth Paltrow.
Zdjęcie autorstwa Helga Esteb / Shutterstock

9. Długie i proste włosy
Gładko uczesane, długie włosy mogą optycznie wyszczuplić rysy twojej twarzy. Tego rodzaju uczesanie jest w szczególności polecane osobom o okrągłej bądź szerokiej buzi. Warto wiedzieć, że długie, proste włosy nie tylko wydłużają twarz, lecz także całe ciało. Ten rodzaj fryzury jest charakterystyczny w przypadku Gwyneth Paltrow.

8. Głęboki przedziałek na bokuZaczesując sporą ilość włosów z jednego boku na drugi, uzyskasz efekt redukcji krągłości twarzy. Ten sposób uczesania można często zaobserwować u pięknej aktorki Jessiki Alby.
Zdjęcie autorstwa s_bukley / Shutterstock

8. Głęboki przedziałek na boku
Zaczesując sporą ilość włosów z jednego boku na drugi, uzyskasz efekt redukcji krągłości twarzy. Ten sposób uczesania można często zaobserwować u pięknej aktorki Jessiki Alby.

7. Proste włosy z przedziałkiem po środkuMożesz złagodzić mocne rysy twarzy poprzez wykonanie przedziałka z włosów w środkowej linii głowy oraz wyprostowanie włosów. Taką fryzurę często można zaobserwować u Jennifer Aniston, która w ten sposób stara się zamaskować mocną linię żuchwy.
Zdjęcie autorstwa Helga Esteb / Shutterstock

7. Proste włosy z przedziałkiem po środku
Możesz złagodzić mocne rysy twarzy poprzez wykonanie przedziałka z włosów w środkowej linii głowy oraz wyprostowanie włosów. Taką fryzurę często można zaobserwować u Jennifer Aniston, która w ten sposób stara się zamaskować mocną linię żuchwy.

6. Długie faleLekko falowane włosy optycznie zyskują na objętości. Co więcej, taka fryzura może znacząco odwrócić uwagę od okrągłej i pucołowatej buzi. Trik ten regularnie wykorzystuje znana amerykańska piosenkarka – Selena Gomez.
Zdjęcie autorstwa Joella Marano / CC BY

6. Długie fale
Lekko falowane włosy optycznie zyskują na objętości. Co więcej, taka fryzura może znacząco odwrócić uwagę od okrągłej i pucołowatej buzi. Trik ten regularnie wykorzystuje znana amerykańska piosenkarka – Selena Gomez.

5. Zaczesana na bok, mocno wycieniowana grzywkaZaczesana na bok, mocno wycieniowana grzywka może złagodzić rysy twarzy oraz dodatkowo optycznie ją wyszczuplić. Fryzurę tę często można spotkać u siostry Jessiki Simpson, tj. Ashlee Simpson.
Zdjęcie autorstwa Eva Rinaldi / CC BY

5. Zaczesana na bok, mocno wycieniowana grzywka
Zaczesana na bok, mocno wycieniowana grzywka może złagodzić rysy twarzy oraz dodatkowo optycznie ją wyszczuplić. Fryzurę tę często można spotkać u siostry Jessiki Simpson, tj. Ashlee Simpson.

4. Mocno wycieniowana góraCieniowanie włosów sprawia, że układają się one warstwami i optycznie zwiększają swoją objętość na wysokości górnej części twarzy. To sprawia, że staje się ona smuklejsza. Na takie cięcie często decyduje się amerykańska celebrytka Paris Hilton.
Zdjęcie autorstwa s_bukley / Shutterstock

4. Mocno wycieniowana góra
Cieniowanie włosów sprawia, że układają się one warstwami i optycznie zwiększają swoją objętość na wysokości górnej części twarzy. To sprawia, że staje się ona smuklejsza. Na takie cięcie często decyduje się amerykańska celebrytka Paris Hilton.

3. Klasyczny bobProsto ułożone włosy, ścięte tak, aby przód był dłuższy od tyłu. Fryzura pasująca niemal każdej kobiecie. Stosunkowo niedawno na takie cięcie zdecydowała się piosenkarka Kelly Clarkson, która chciała w ten sposób wysmuklić rysy swojej twarzy.
Zdjęcie autorstwa Featureflash / Shutterstock

3. Klasyczny bob
Prosto ułożone włosy, ścięte tak, aby przód był dłuższy od tyłu. Fryzura pasująca niemal każdej kobiecie. Stosunkowo niedawno na takie cięcie zdecydowała się piosenkarka Kelly Clarkson, która chciała w ten sposób wysmuklić rysy swojej twarzy.

2. Włosy podniesione u nasadyDuże wałki do włosów mogą sprawić, że włosy uniosą się u nasady i fryzura znacząco zyska na objętości. Tym samym uzyskamy efekt optycznego zmniejszania twarzy i wyrównania proporcji pomiędzy głową a ciałem. Takie uczesanie często można spotkać w przypadku Cindy Crawford.
Zdjęcie autorstwa Georges Biard / CC BY

2. Włosy podniesione u nasady
Duże wałki do włosów mogą sprawić, że włosy uniosą się u nasady i fryzura znacząco zyska na objętości. Tym samym uzyskamy efekt optycznego zmniejszania twarzy i wyrównania proporcji pomiędzy głową a ciałem. Takie uczesanie często można spotkać w przypadku Cindy Crawford.

1. Krótko ścięte, zaczesane na bokNa tak krótkie cięcie zdecydowała się stosunkowo niedawno popularna piosenkarka Miley Cyrus. Dzięki temu jej okrągła i pełna twarz została wyszczuplona.
Zdjęcie autorstwa s_bukley / Shutterstock

1. Krótko ścięte, zaczesane na bok
Na tak krótkie cięcie zdecydowała się stosunkowo niedawno popularna piosenkarka Miley Cyrus. Dzięki temu jej okrągła i pełna twarz została wyszczuplona.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Dieta dla włosów [BE YOU.] mini – poznaj wszystkie smaki Curaprox! Makijaż dla szatynki Twój makijaż i Ty Japoński masaż twarzy Kobido zamiast liftingu? Poznaj właściwości rytuału piękna oraz jego wszechstronne zalety Pudry mineralne Nadmierna potliwość stóp Poznaj wady i zalety popularnych metod depilacji Bubble Face Mask Czysta przyjemność! Przejmujesz się zdaniem innych, a może ktoś cię właśnie zawiódł? Czyli czego dowiesz się na podstawie odcisku ust Modne i sprawdzone fasony żakietów damskich. Masz już swój ulubiony wzór? Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Popularne w tym tygodniu:

5 błędów, które popełniamy, susząc włosyMATERIAŁ SPONSOROWANY Mamy SuperbohaterkiMATERIAŁ SPONSOROWANY PEACH™ 2 - nowe urządzenie IPL od FOREO bije rekordy popularności już w przedsprzedaży.MATERIAŁ SPONSOROWANY