Rodzinne miejsca zabaw – poznajcie „Podwórko NIVEA”

Artykuł sponsorowany

Badania pokazują, że polscy rodzice nie spędzają zbyt wiele czasu ze swoimi maluchami w ciągu dnia. Według statystyk mama spędza z dzieckiem średnio 64 minuty dziennie, a tata jedynie 40 minut. To stawia Polskę w niezbyt korzystnym świetle w porównaniu z prowadzącą w rankingu Irlandią. W tym kraju rodzice łącznie spędzają z dzieckiem 220 minut dziennie. W związku z tak niepokojącymi statystykami NIVEA postanowiła ułatwić spędzanie czasu z dziećmi i zorganizować społeczny projekt zatytułowany „Podwórko NIVEA”.

Zdjęcie dziecka / Shutterstock

Już od lutego w Polsce zaczną powstawać niepowtarzalne place zabaw dla całej rodziny. W ten sposób marka NIVEA chce przekonać rodziców, że wspólne oglądanie telewizji czy granie na komputerze to nie najlepszy pomysł na spędzanie wolnego czasu razem. „Podwórko NIVEA” będzie miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wyposażone zarówno w nowoczesne elementy i miejsce na klasyczne zabawy popularne od pokoleń sprawi, że nawet współcześni rodzice będą mogli znów poczuć się jak dzieci. Gra w klasy czy zabawa na trzepaku pozwoli im przenieść się w czasy dzieciństwa i znaleźć wspólny język z najmłodszymi.

Jak sprawić, aby na naszym osiedlu lub w rodzinnej miejscowości powstało „Podwórko NIVEA”? Wystarczy między 1 lutego a 31 maja 2015 roku zachęcić swoją gminę bądź spółdzielnię mieszkaniową do udziału w konkursie marki NIVEA. Formularz zgłoszeniowy powinien zostać dostarczony do Organizatora, jednak przed jego wypełnieniem warto zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie www.nivea.pl/podworko. Oddawanie głosów na wybraną lokalizację będzie odbywać się na specjalnie stworzonej platformie internetowej w dniach 1 kwietnia — 31 maja. 40 lokalizacji, które zdobędą największą ilość głosów zostaną nagrodzone „Podwórkami NIVEA”. Warto wziąć udział w konkursie i podjąć inicjatywę, która zadba wspólne rodzinne spędzanie czasu i budowanie małych społeczności w twojej miejscowości lub na osiedlu.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rodzina:

10 pomysłów na aktywne ferie zimowe Powikłania po cesarskim cięciu Najgorsze porady randkowe dla singielki Galaretki dla dzieci Proverbs made easy "Wpadka" i co dalej? Zdrobnienia w języku angielskim Kreatywna zabawa to najlepsza zabawa Rozstępy w ciąży Chochliki Mamusiu, pękłem balonik... Rzeczowniki w funkcji czasowników (2)