9 prostych sposobów na zmianę swojego wyglądu

10. Zmiana wygląduKażda kobieta od czasu do czasu rozważa drobne bądź poważne zmiany w obrębie swojego wyglądu. Dotyczy to włosów, makijażu oraz stylu ubierania. Zastanawiasz się, co zrobić, aby w prosty sposób odświeżyć swój dotychczasowy wygląd?
Zdjęcie autorstwa Jack Marion / CC BY

10. Zmiana wyglądu
Każda kobieta od czasu do czasu rozważa drobne bądź poważne zmiany w obrębie swojego wyglądu. Dotyczy to włosów, makijażu oraz stylu ubierania. Zastanawiasz się, co zrobić, aby w prosty sposób odświeżyć swój dotychczasowy wygląd?

9. Nowe cięcieZmiana fryzury możne mieć znaczący wpływ na zmianę twojego wyglądu. Jeżeli dotychczas nosiłaś długie i proste włosy, to pomyśl o krótkim cięciu lub mocnym wycieniowaniu. Ścięcie kilku kosmków może nadać twojej fryzurze bardzo nowoczesny wygląd.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

9. Nowe cięcie
Zmiana fryzury możne mieć znaczący wpływ na zmianę twojego wyglądu. Jeżeli dotychczas nosiłaś długie i proste włosy, to pomyśl o krótkim cięciu lub mocnym wycieniowaniu. Ścięcie kilku kosmków może nadać twojej fryzurze bardzo nowoczesny wygląd.

8. Przedziałek na włosachWystarczy, że zmienisz położenie przedziałka na włosach, a uzyskasz zupełnie inny efekt swojego wyglądu. Przedziałek zlokalizowany po środku głowy nada ci poważny wygląd i będzie odpowiedni do pracy. Z kolei ulokowany po boku sprawi, że zyskasz bardziej luźny wygląd. Wybierając się na imprezę, możesz rozważyć zaczesanie włosów z jednego boku na drugi.

8. Przedziałek na włosach
Wystarczy, że zmienisz położenie przedziałka na włosach, a uzyskasz zupełnie inny efekt swojego wyglądu. Przedziałek zlokalizowany po środku głowy nada ci poważny wygląd i będzie odpowiedni do pracy. Z kolei ulokowany po boku sprawi, że zyskasz bardziej luźny wygląd. Wybierając się na imprezę, możesz rozważyć zaczesanie włosów z jednego boku na drugi.

7. A może by tak pomyśleć o grzywce?Grzywka może służyć nie tylko zmianie wyglądu, ale również może stanowić element kamuflażu mankamentów urody twarzy. Za jej pomocą można skutecznie zamaskować zbyt wysokie czoło lub poszerzyć zbyt wąską twarz.
Zdjęcie autorstwa Courtney Rhodes / CC BY

7. A może by tak pomyśleć o grzywce?
Grzywka może służyć nie tylko zmianie wyglądu, ale również może stanowić element kamuflażu mankamentów urody twarzy. Za jej pomocą można skutecznie zamaskować zbyt wysokie czoło lub poszerzyć zbyt wąską twarz.

6. Kręcone czy proste?Kobiety, które boją się podjęcia nagłej decyzji o poważnych zmianach dotyczących wyglądu, mogą pomyśleć o subtelnych i mało ingerujących w wygląd zmianach. Przykładowo, można pokręcić noszone do tej pory proste i gładkie włosy lub na odwrót – wygładzić dotychczasowe, niesforne loki.
Zdjęcie autorstwa kris krüg / CC BY

6. Kręcone czy proste?
Kobiety, które boją się podjęcia nagłej decyzji o poważnych zmianach dotyczących wyglądu, mogą pomyśleć o subtelnych i mało ingerujących w wygląd zmianach. Przykładowo, można pokręcić noszone do tej pory proste i gładkie włosy lub na odwrót – wygładzić dotychczasowe, niesforne loki.

5. Włosy luźno opadające na twarz, a może za uchem?Włosy gładko zaczesane za uszami i włosy luźno opadające na twarz mogą nadać twojej twarzy zupełnie różny wygląd. Gładkie uczesanie może sugerować, że jesteś poukładana i skrupulatna, dlatego stosuj je do pracy. Z kolei włosy luźno rozpuszczone będą idealne na spotkanie z koleżankami.

5. Włosy luźno opadające na twarz, a może za uchem?
Włosy gładko zaczesane za uszami i włosy luźno opadające na twarz mogą nadać twojej twarzy zupełnie różny wygląd. Gładkie uczesanie może sugerować, że jesteś poukładana i skrupulatna, dlatego stosuj je do pracy. Z kolei włosy luźno rozpuszczone będą idealne na spotkanie z koleżankami.

4. Zmiana ubioruJeżeli zastanawiasz się nad zmianą obecnego stylu ubierania, to możesz skorzystać z pomocy stylisty bądź samodzielnie poszukać inspiracji na modowych portalach internetowych. Za pomocą ubioru możesz nie tylko zmienić swój wygląd, lecz także ukryć drobne mankamenty sylwetki.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

4. Zmiana ubioru
Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą obecnego stylu ubierania, to możesz skorzystać z pomocy stylisty bądź samodzielnie poszukać inspiracji na modowych portalach internetowych. Za pomocą ubioru możesz nie tylko zmienić swój wygląd, lecz także ukryć drobne mankamenty sylwetki.

3. MakijażPodstawą klasycznego makijażu jest podkład, puder, róż oraz tusz do rzęs. A może by tak rozważyć zastosowanie eyelinera w celu uzyskania kociego spojrzenia lub pomadki o intensywnej barwie, aby nadać twarzy bardziej ekstrawagancki wygląd?
Zdjęcie autorstwa Mark J Sebastian / CC BY

3. Makijaż
Podstawą klasycznego makijażu jest podkład, puder, róż oraz tusz do rzęs. A może by tak rozważyć zastosowanie eyelinera w celu uzyskania kociego spojrzenia lub pomadki o intensywnej barwie, aby nadać twarzy bardziej ekstrawagancki wygląd?

2. Bielsze zębyWybielenie zębów może mieć korzystny wpływ na twój wygląd. Śnieżnobiałe zęby sprawią, że będziesz odbierana jako osoba schludna, dbająca o higienę osobistą oraz swój wygląd.

2. Bielsze zęby
Wybielenie zębów może mieć korzystny wpływ na twój wygląd. Śnieżnobiałe zęby sprawią, że będziesz odbierana jako osoba schludna, dbająca o higienę osobistą oraz swój wygląd.

1. Wysoki obcasJeżeli do tej pory przeważnie nosiłaś buty na płaskim obcasie, pomyśl o zakupie wysokich szpilek. Tego rodzaju obuwie sprawia, że kobieca noga wygląda niezwykle powabnie i seksownie.
Zdjęcie autorstwa Jassie Singh / CC BY

1. Wysoki obcas
Jeżeli do tej pory przeważnie nosiłaś buty na płaskim obcasie, pomyśl o zakupie wysokich szpilek. Tego rodzaju obuwie sprawia, że kobieca noga wygląda niezwykle powabnie i seksownie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Uważaj, obcinanie paznokci może ci zaszkodzić! Maseczka na blizny Jak rozjaśnić włosy domowymi sposobami? Przeszczep rzęs zakończył się sukcesem Maski Perfect.ME przyjaciele twoich włosów w podróży Jak pozbyć się podwójnego podbródka? W każdej sytuacji… Suche szampony RADICAL Owocowe usta pełne blasku Jasne końcówki Sposoby na jędrny biust Obdaruj bliskich pięknem! Opuchnięte usta

Popularne w tym tygodniu:

Trądzik - skąd się bierze i jak się go pozbyć?