Ty też możesz wyglądać jak gwiazda, czyli jak wykonać perfekcyjny makijaż wprost z czerwonego dywanu!

Jestem pewna, że nie raz patrzyłaś z zachwytem na makijaże gwiazd prezentujących się na czerwonym dywanie. Nad ich wizerunkiem pracują specjaliści, który dbają o ich odpowiedni ubiór, fryzurę oraz makijaż. Jednak to wcale nie znaczy, że i ty nie możesz wyglądać jak znana gwiazda! Dowiedz się, jak krok po kroku wykonać perfekcyjny makijaż twarzy!

Wykonując makijaż w stylu gwiazd musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim zastosuj podkład do twarzy o ton jaśniejszy od własnego koloru skóry. Dzięki temu skóra będzie wyglądać bardzo promiennie. Istotne są również doklejone kępki rzęs, dzięki którym fantastycznie podkreślisz oko. Te oraz inne podstawy makijażu gwiazd poznasz oglądając poniższy film.

I jak ci się podoba taki makijaż? Według mnie jest doskonały!

BŁĘDY W MAKIJAŻU

Poznaj najczęściej popełniane błędy w makijażu

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Nu Skin® przedstawia nową wersję wielokrotnie nagradzonego urządzenia do pielęgnacji twarzy. Poznaj ageLOC® LumiSpa iOMATERIAŁ PROMOCYJNY Leczenie wypadania włosów Manifest przeciw promowaniu chudych modelek Masowanie twarzy Maseczka na cellulit Jak przestać obgryzać paznokcie? Konkurs: "Zadbaj o piękno swoich stóp" Siwe włosy - farbowanie czy odsiwianie? Refleksy we włosach Najlepsza ochrona przed słońcemMATERIAŁ PROMOCYJNY Pielęgnacja cienkich włosów Pielęgnuj ciało już pod prysznicem!

Popularne w tym tygodniu:

Kiedy wykonać przeszczep włosów?