8 seksownych uśmiechów gwiazd

10. Hollywoodzki uśmiechZastanawialiście się kiedyś, jak gwiazdy uzyskują piękny śnieżnobiały uśmiech? Specjaliści od kosmetyki dentystycznej zdradzają, co sprawia, że uśmiech wyróżnia się z tłumu. Jako że nie śledzimy gwiazd już tylko ze względu na najnowsze trendy w modzie, chcemy również wiedzieć, co sprawiło, że mają tak idealne zęby.
Zdjęcie ludzi / Shutterstock

10. Hollywoodzki uśmiech
Zastanawialiście się kiedyś, jak gwiazdy uzyskują piękny śnieżnobiały uśmiech? Specjaliści od kosmetyki dentystycznej zdradzają, co sprawia, że uśmiech wyróżnia się z tłumu. Jako że nie śledzimy gwiazd już tylko ze względu na najnowsze trendy w modzie, chcemy również wiedzieć, co sprawiło, że mają tak idealne zęby.

9. Co zrobić, aby mieć uśmiech jak gwiazda?W dzisiejszych czasach wszyscy, którzy mają w kieszeni 60 zł mogą sprawić, że ich nudny, odbarwiony od kawy uśmiech stanie się śnieżnobiały za pomocą produktów dostępnych w aptekach i sklepach kosmetycznych. Jeżeli chcesz więcej zainwestować, możesz mieć hollywoodzki uśmiech jak Hilary Swank czy Hugh Jackman. Nie ma czegoś takiego jak idealny uśmiech – piękne uśmiechy podziwia się ze względu na różne cechy. Dowiedz się, co sprawia, że uśmiech tych gwiazd są takie sexy!
Zdjęcie uśmiechu / Shutterstock

9. Co zrobić, aby mieć uśmiech jak gwiazda?
W dzisiejszych czasach wszyscy, którzy mają w kieszeni 60 zł mogą sprawić, że ich nudny, odbarwiony od kawy uśmiech stanie się śnieżnobiały za pomocą produktów dostępnych w aptekach i sklepach kosmetycznych. Jeżeli chcesz więcej zainwestować, możesz mieć hollywoodzki uśmiech jak Hilary Swank czy Hugh Jackman. Nie ma czegoś takiego jak idealny uśmiech – piękne uśmiechy podziwia się ze względu na różne cechy. Dowiedz się, co sprawia, że uśmiech tych gwiazd są takie sexy!

8. Julianna MarguliesGwiazda serialu „Ostry dyżur” oraz obecnie emitowanego „Żona idealna”, w którym bohaterka grana przez Margulies nie ma zbyt wielu powodów do uśmiechu, co nie znaczy jednak, że sama aktorka nie pojawia się ciągle na czele list najpiękniejszych uśmiechów gwiazd. Ma ona szeroki uśmiech, a wszystkie górne zęby są idealnie i naturalnie wyrównane. Co więcej, kształt każdego zęba jest zaokrąglony, co daje efekt młodszego wyglądu.
Zdjęcie autorstwa Everett Collection's / Shutterstock

8. Julianna Margulies
Gwiazda serialu „Ostry dyżur” oraz obecnie emitowanego „Żona idealna”, w którym bohaterka grana przez Margulies nie ma zbyt wielu powodów do uśmiechu, co nie znaczy jednak, że sama aktorka nie pojawia się ciągle na czele list najpiękniejszych uśmiechów gwiazd. Ma ona szeroki uśmiech, a wszystkie górne zęby są idealnie i naturalnie wyrównane. Co więcej, kształt każdego zęba jest zaokrąglony, co daje efekt młodszego wyglądu.

7. Julia RobertsPretty woman urodziła się z pięknym uśmiechem, który pomógł jej zdobyć sławę, jednak poprawiła swoją cechę charakterystyczną za pomocą licówek, co wyrównało i wydłużyło zęby. Zabieg ten sprawił, że piękny uśmiech stał się nieskazitelny. Licówki to jeden z najbardziej kosztownych zabiegów, jednak jeśli stać cię na niego, może on pomóc poprawić wiele niedoskonałości, a do tego efekt będzie bardzo zbliżony do naturalnych zębów.
Zdjęcie autorstwa David Shankbone / CC BY

7. Julia Roberts
Pretty woman urodziła się z pięknym uśmiechem, który pomógł jej zdobyć sławę, jednak poprawiła swoją cechę charakterystyczną za pomocą licówek, co wyrównało i wydłużyło zęby. Zabieg ten sprawił, że piękny uśmiech stał się nieskazitelny. Licówki to jeden z najbardziej kosztownych zabiegów, jednak jeśli stać cię na niego, może on pomóc poprawić wiele niedoskonałości, a do tego efekt będzie bardzo zbliżony do naturalnych zębów.

6. Hilary SwankDwukrotna zdobywczyni Oscara czasami krytykowana jest za swoje duże zęby, jednak wyglądają one świetnie. Jej uśmiech jest zasługą genetyki i zabiegu wybielania. Zabieg taki można wykonać u dentysty lub samemu, kupując zestaw wybielający dostępny w aptekach i sklepach kosmetycznych.
Zdjęcie autorstwa Manfred Werner / CC BY

6. Hilary Swank
Dwukrotna zdobywczyni Oscara czasami krytykowana jest za swoje duże zęby, jednak wyglądają one świetnie. Jej uśmiech jest zasługą genetyki i zabiegu wybielania. Zabieg taki można wykonać u dentysty lub samemu, kupując zestaw wybielający dostępny w aptekach i sklepach kosmetycznych.

5. Heidi KlumŚnieżnobiały uśmiech Klum, kwadratowy kształt zębów i różnica w długości dwóch przednich zębów i reszty daje seksowny efekt, co jest na pewno dużym atutem tej aktorki, gospodarza programów telewizyjnych i supermodelki, która pojawia się na okładkach wielu kobiecych magazynów.
Zdjęcie autorstwa s_bukley's / Shutterstock

5. Heidi Klum
Śnieżnobiały uśmiech Klum, kwadratowy kształt zębów i różnica w długości dwóch przednich zębów i reszty daje seksowny efekt, co jest na pewno dużym atutem tej aktorki, gospodarza programów telewizyjnych i supermodelki, która pojawia się na okładkach wielu kobiecych magazynów.

4. Hugh JackmanWybielanie zębów to obsesja kulturowa, ale jednym ze zmartwień jest nadmierny efekt wybielenia, który sprawia wrażenie sztucznego. Hugh Jackman miał te same obawy, tym bardziej że znany jest z surowego wyglądu. Dentysta może jednak nadzorować efekt wybielenia, a środki dostępne w aptece zawierają słabsze stężenie wybielaczy, więc każdy może indywidualnie kontrolować stopień wybielenia.
Zdjęcie autorstwa Grant Brummett / CC BY

4. Hugh Jackman
Wybielanie zębów to obsesja kulturowa, ale jednym ze zmartwień jest nadmierny efekt wybielenia, który sprawia wrażenie sztucznego. Hugh Jackman miał te same obawy, tym bardziej że znany jest z surowego wyglądu. Dentysta może jednak nadzorować efekt wybielenia, a środki dostępne w aptece zawierają słabsze stężenie wybielaczy, więc każdy może indywidualnie kontrolować stopień wybielenia.

3. Matthew McConaugheyWielu ludzi idzie do dentysty, aby uzyskać idealne zęby, ale profesjonaliści zwracają uwagę na to, że idealnie symetryczne zęby nie pasują każdemu, zwłaszcza jeśli rysy twarzy również nie są symetryczne. Dobrym przykładem w tym przypadku jest McConaughey, który ma nieperfekcyjne zęby. Jego szeroki uśmiech zdradza nieregularności w umiejscowieniu i rozmiarze zębów, jednak wszystko współgra z jego twarzą.
Zdjęcie autorstwa s_bukley's / Shutterstock

3. Matthew McConaughey
Wielu ludzi idzie do dentysty, aby uzyskać idealne zęby, ale profesjonaliści zwracają uwagę na to, że idealnie symetryczne zęby nie pasują każdemu, zwłaszcza jeśli rysy twarzy również nie są symetryczne. Dobrym przykładem w tym przypadku jest McConaughey, który ma nieperfekcyjne zęby. Jego szeroki uśmiech zdradza nieregularności w umiejscowieniu i rozmiarze zębów, jednak wszystko współgra z jego twarzą.

2. Britney SpearsUśmiech piosenkarki jest tak urzekający ze względu na zaokrąglony kształt, który uważany jest za bardzo kobiecy. Jeśli chcesz uzyskać taki efekt, zastanów się nad zabiegiem konturingu, który trwa tylko 10 minut i jest wykonywany bez znieczulenia. Dentysta bezboleśnie wygładzi krawędź zębów, aby wyglądały na bardziej zaokrąglone.
Zdjęcie autorstwa Glenn Francis / CC BY

2. Britney Spears
Uśmiech piosenkarki jest tak urzekający ze względu na zaokrąglony kształt, który uważany jest za bardzo kobiecy. Jeśli chcesz uzyskać taki efekt, zastanów się nad zabiegiem konturingu, który trwa tylko 10 minut i jest wykonywany bez znieczulenia. Dentysta bezboleśnie wygładzi krawędź zębów, aby wyglądały na bardziej zaokrąglone.

1. Angelina JolieJeśli chodzi o imponujące uśmiechy, Angelina Jolie ma małą konkurencję. Jej słynne pociągające usta razem z pięknym uśmiechem tworzą efekt, który chce naśladować wiele kobiet na całym świecie.
Zdjęcie autorstwa Gage Skidmore / CC BY

1. Angelina Jolie
Jeśli chodzi o imponujące uśmiechy, Angelina Jolie ma małą konkurencję. Jej słynne pociągające usta razem z pięknym uśmiechem tworzą efekt, który chce naśladować wiele kobiet na całym świecie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Pojemna szkatułka na biżuterię – prosty sposób na uporządkowanie błyskotek Nuty zapachowe Trening nóg 4 sposoby na utrwalenie koloru włosów Przetłuszczające się włosy Algi w kosmetyce NOWOŚĆ! HELLO NATURE Coconut Oil – seria do pielęgnacji ciała Doładuj włos! Zioła w kosmetyce Edycja toników na dzień i na noc Najmodniejsze ozdoby do włosów - jakie wybrać?MATERIAŁ PROMOCYJNY Matki i ich kompleksy