Które gwiazdy zainwestowały w swój uśmiech?

8. Nieskazitelne uzębienie gwiazdWiększość osób publicznych szczególnie skupia uwagę na swoim wyglądzie. Bardzo często decydują się one na korektę zgryzu przy użyciu aparatu ortodontycznego czy profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Dowiedz się, które z polskich i zagranicznych gwiazd zainwestowały w wygląd swojego uzębienia.
Zdjęcie autorstwa Yortw / CC BY

8. Nieskazitelne uzębienie gwiazd
Większość osób publicznych szczególnie skupia uwagę na swoim wyglądzie. Bardzo często decydują się one na korektę zgryzu przy użyciu aparatu ortodontycznego czy profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Dowiedz się, które z polskich i zagranicznych gwiazd zainwestowały w wygląd swojego uzębienia.

7. Cristiano RonaldoTen portugalski piłkarz zainwestował wiele pieniędzy w poprawę wyglądu swoich zębów. Porównując zdjęcia sprzed kilku lat, można dostrzec, że jego zęby dawniej były żółte i krzywe. Zgryz piłkarza został wyprostowany za pomocą aparatu ortodontycznego, a zęby zostały wybielone u stomatologa do ładnego, śnieżnobiałego odcienia.
Zdjęcie autorstwa photoplanet.am's / Shutterstock

7. Cristiano Ronaldo
Ten portugalski piłkarz zainwestował wiele pieniędzy w poprawę wyglądu swoich zębów. Porównując zdjęcia sprzed kilku lat, można dostrzec, że jego zęby dawniej były żółte i krzywe. Zgryz piłkarza został wyprostowany za pomocą aparatu ortodontycznego, a zęby zostały wybielone u stomatologa do ładnego, śnieżnobiałego odcienia.

6. Tom CruisePatrząc na zdjęcia Toma z młodzieńczych lat, można dostrzec w obrębie jego uzębienia widoczne skrzywienie zgryzu. Aktor stosunkowo późno zdecydował się na założenie aparatu ortodontycznego. Miało to miejsce w 2002 roku. Z pewnością uzębienie Toma Cruise’a wygląda teraz o niebo lepiej!
Zdjęcie autorstwa Gage Skidmore / CC BY

6. Tom Cruise
Patrząc na zdjęcia Toma z młodzieńczych lat, można dostrzec w obrębie jego uzębienia widoczne skrzywienie zgryzu. Aktor stosunkowo późno zdecydował się na założenie aparatu ortodontycznego. Miało to miejsce w 2002 roku. Z pewnością uzębienie Toma Cruise’a wygląda teraz o niebo lepiej!

5. David BeckhamTo niewiarygodne, że ten popularny piłkarz w 1997 roku (wtedy poznał się z Victorią) nie był tak urodziwy jak na chwilę obecną. Szczególnej zmianie uległo uzębienie Davida – zęby są wręcz perłowo-białe. Poza tym, piłkarz wyraźnie zmężniał i jest przystojniejszy niż w młodzieńczych latach.
Zdjęcie autorstwa s_bukley / Shutterstock

5. David Beckham
To niewiarygodne, że ten popularny piłkarz w 1997 roku (wtedy poznał się z Victorią) nie był tak urodziwy jak na chwilę obecną. Szczególnej zmianie uległo uzębienie Davida – zęby są wręcz perłowo-białe. Poza tym, piłkarz wyraźnie zmężniał i jest przystojniejszy niż w młodzieńczych latach.

4. Celine DionTa kanadyjska wokalistka zainwestowała wiele pieniędzy w zmianę swojego wyglądu. W młodzieńczych latach Celine nie była tak urodziwa jak obecnie. Korzystnej zmianie uległo jej uzębienie – widać, że gwiazda ma wybielone zęby i założone licówki, których celem jest korekta kształtu zębów.
Zdjęcie autorstwa Featureflash's / Shutterstock

4. Celine Dion
Ta kanadyjska wokalistka zainwestowała wiele pieniędzy w zmianę swojego wyglądu. W młodzieńczych latach Celine nie była tak urodziwa jak obecnie. Korzystnej zmianie uległo jej uzębienie – widać, że gwiazda ma wybielone zęby i założone licówki, których celem jest korekta kształtu zębów.

3. Halinka MłynkowaJeszcze kilka lat temu można było dostrzec u piosenkarki aparat na zębach. Obecnie Halinka ma proste i niezwykle białe zęby.
Zdjęcie autorstwa PewuCom / CC BY

3. Halinka Młynkowa
Jeszcze kilka lat temu można było dostrzec u piosenkarki aparat na zębach. Obecnie Halinka ma proste i niezwykle białe zęby.

2. Cheryl ColeTa angielska wokalistka, znana również jako jurorka amerykańskiego programu „X Factor”, wyraźnie zainwestowała w wygląd swoich zębów. Na początku kariery gwiazda miała krzywe zęby i szczególnie charakterystyczne, spiczaste kły. Obecnie Cheryl ma wyprostowane zęby o łagodniejszym kształcie.
Zdjęcie autorstwa Zoltán Szabó / CC BY

2. Cheryl Cole
Ta angielska wokalistka, znana również jako jurorka amerykańskiego programu „X Factor”, wyraźnie zainwestowała w wygląd swoich zębów. Na początku kariery gwiazda miała krzywe zęby i szczególnie charakterystyczne, spiczaste kły. Obecnie Cheryl ma wyprostowane zęby o łagodniejszym kształcie.

1. Nicolas CageW latach 90. zęby tego znanego aktora nie prezentowały się zbyt dobrze – miały żółtawy odcień i nieładny kształt. Obecnie gwiazdor ma zęby w odcieniu jasnej bieli o doskonałym kształcie.
Zdjęcie autorstwa Gerald Geronimo / CC BY

1. Nicolas Cage
W latach 90. zęby tego znanego aktora nie prezentowały się zbyt dobrze – miały żółtawy odcień i nieładny kształt. Obecnie gwiazdor ma zęby w odcieniu jasnej bieli o doskonałym kształcie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Sposób na przetłuszczające się włosy W Sylwestra olśniewaj blaskiem! Malowanie ciała Kate Moss Maseczka na stopy - bądź jak Wenus Perfekcyjne brwi w kilka sekund - to możliwe! Domowa odżywka do rzęs. Jak zrobić naturalny kosmetyk do pielęgnacji rzęs? Owocowe usta pełne blasku Najgorsze porady dotyczące urody, jakie kiedykolwiek słyszałaś! Włosy po farbowaniu Ćwicz brzuszki z króliczkiem Playboya Co sprawia, że w oczach innych jesteś atrakcyjna?

Popularne w tym tygodniu:

Chroń skórę zimą – przewodnik po pielęgnacji twarzyMATERIAŁ PROMOCYJNY