10 stylowych fryzur na imprezę

10. Elegancki kucykKucyk może całkowicie zmienić twój wygląd – jest wiele opcji do wyboru: kucyki upięte luźno i nisko czy wysoko i gładko. Którykolwiek styl wybierzesz, najważniejsze jest przygotowanie, aby upięcie było łatwiejsze. Aby uzyskać mocno upięty gładki kucyk:
Zdjęcie autorstwa Maegan Tintari / CC BY

10. Elegancki kucyk
Kucyk może całkowicie zmienić twój wygląd – jest wiele opcji do wyboru: kucyki upięte luźno i nisko czy wysoko i gładko. Którykolwiek styl wybierzesz, najważniejsze jest przygotowanie, aby upięcie było łatwiejsze. Aby uzyskać mocno upięty gładki kucyk:

9. WarkoczWarkocze wróciły do łask i są teraz jak najbardziej w modzie – jest to również idealna fryzura na lato. Jak upleść idealny warkocz?
Zdjęcie autorstwa Greyerbaby / CC BY

9. Warkocz
Warkocze wróciły do łask i są teraz jak najbardziej w modzie – jest to również idealna fryzura na lato. Jak upleść idealny warkocz?

8. KokKoki są klasyczne, ponadczasowe i, z naszymi wskazówkami, łatwe do wykonania:
Zdjęcie autorstwa Maegan Tintari / CC BY

8. Kok
Koki są klasyczne, ponadczasowe i, z naszymi wskazówkami, łatwe do wykonania:

7. Opaska do włosówCienka czarna opaska do włosów jest zawsze w modzie. Charlize Theron miała opaskę skórzaną, ale cienka czarna wstążka również będzie wyglądała świetnie.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

7. Opaska do włosów
Cienka czarna opaska do włosów jest zawsze w modzie. Charlize Theron miała opaskę skórzaną, ale cienka czarna wstążka również będzie wyglądała świetnie.

6. Efektowna opaskaMichelle Williams ciągle inspiruje swoją krótką fryzurą – użyła efektownej opaski, która kojarzy się ze starym Hollywood. Aby uzyskać podobny efekt, przypnij błyszczącą broszkę do szerokiej opaski.
Zdjęcie autorstwa Faylyne / CC BY

6. Efektowna opaska
Michelle Williams ciągle inspiruje swoją krótką fryzurą – użyła efektownej opaski, która kojarzy się ze starym Hollywood. Aby uzyskać podobny efekt, przypnij błyszczącą broszkę do szerokiej opaski.

5. Broszka we włosachMożesz spróbować także przypiąć broszkę bezpośrednio do włosów. Błyskotki we włosach świetnie wyglądają, tak jak w przypadku Blake Lively i broszki od Chanel, w połączeniu z włosami w nieładzie.
Zdjęcie autorstwa Faylyne / CC BY

5. Broszka we włosach
Możesz spróbować także przypiąć broszkę bezpośrednio do włosów. Błyskotki we włosach świetnie wyglądają, tak jak w przypadku Blake Lively i broszki od Chanel, w połączeniu z włosami w nieładzie.

4. Gładkie włosyOczywiście błyszczące dodatki i gładkie włosy również współgrają ze sobą. Można to zobaczyć na przykładzie Sandry Bullock.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

4. Gładkie włosy
Oczywiście błyszczące dodatki i gładkie włosy również współgrają ze sobą. Można to zobaczyć na przykładzie Sandry Bullock.

3. Błyszcząca opaskaNie tylko błyszczące spinki i broszki dobrze się sprawdzają – błyszczące opaski również dadzą świetny efekt. Aby dobrze wyglądać w takiej opasce, styl musi być dojrzały, a nie dziewczęcy.
Zdjęcie kobiety / Shutterstock

3. Błyszcząca opaska
Nie tylko błyszczące spinki i broszki dobrze się sprawdzają – błyszczące opaski również dadzą świetny efekt. Aby dobrze wyglądać w takiej opasce, styl musi być dojrzały, a nie dziewczęcy.

2. Kwiatowy dodatekKwiaty wyglądają we włosach niezwykle stylowo. Zazwyczaj jeden kwiat wystarczy, chociaż ostatnio coraz więcej gwiazd używa opasek z wieloma kwiatami.
Zdjęcie autorstwa < Warloofer > / CC BY

2. Kwiatowy dodatek
Kwiaty wyglądają we włosach niezwykle stylowo. Zazwyczaj jeden kwiat wystarczy, chociaż ostatnio coraz więcej gwiazd używa opasek z wieloma kwiatami.

1. Wzorek ze wsuwekUpinając włosy wsuwkami, które układają się we wzór, zamieniasz funkcjonalność w modę. Aby nieco poszaleć, możesz wypróbować kolorowe wsuwki.
Zdjęcie autorstwa Faylyne / CC BY

1. Wzorek ze wsuwek
Upinając włosy wsuwkami, które układają się we wzór, zamieniasz funkcjonalność w modę. Aby nieco poszaleć, możesz wypróbować kolorowe wsuwki.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Uroda:

Gorące trendy na chłodniejszą pogodę. Sprawdź najmodniejsze buty jesienne damskie Składniki kosmetyków Przebarwienia skórne 10 sprawdzonych sposobów na białe zęby Paznokcie po amerykańsku VETOSAN DIET Plus – skuteczna redukcja masy naszego pupila Trądzik różowaty Makijaż oka Przyczyny powstawania rozstępów Dieta na depresję Płyn micelarny (Piękna) belferka

Popularne w tym tygodniu:

5 błędów, które popełniamy, susząc włosyMATERIAŁ SPONSOROWANY Mamy SuperbohaterkiMATERIAŁ SPONSOROWANY PEACH™ 2 - nowe urządzenie IPL od FOREO bije rekordy popularności już w przedsprzedaży.MATERIAŁ SPONSOROWANY