Gadżety na biurko

Pracujesz w biurze? Wnieś trochę optymizmu do pokoju i ozdób biurko wesołymi gadżetami. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy znużonych współpracowników. Poza tym, pozwolą ci lepiej zorganizować przestrzeń biurka. Przedstawiam biurkowe gadżety, które mogą okazać się znakomitym pomysłem na prezent dla kolegi lub koleżanki z pracy. 

Podajnik taśmy.
Kiedy mamy zły dzień w pracy, nawet sklejone końce taśmy potrafią wyprowadzić z równowagi. Zaoszczędźmy sobie trudu w poszukiwaniu końca taśmy i zaopatrzmy się w zabawny dyspozytor, który rozładuje zszargane nerwy.

Stojak na telefon.
Zamiast kupować ramkę elektroniczną na zdjęcia wystarczy zwykła, drewniana oprawa z miejscem na telefon komórkowy. Zapisane w pamięci telefonu zdjęcia możemy dowolnie zmieniać. Poza tym, nie będziesz musiała przeszukiwać czeluści torebki w poszukiwaniu telefonu. Kiedy zadzwoni, będziesz go miała pod ręką.

Ekologiczny notatnik.
Wykonany z porcelany notatnik ze ścieralnym mazakiem z pewnością oszczędzi życie kilu drzew. Co więcej, uwolni biurko od sterty karteczek samoprzylepnych z przestarzałymi i trudnymi do odnalezienia informacjami.

Podstawka na klucze.
Nigdy nie możesz ich znaleźć? Naprawdę "widoczna" podstawka ułatwi życie wszystkim zapominalskim. Wkładaj do „klucza” te przedmioty, po które często sięgasz i o których położeniu często zapominasz. 

Gadżety dostępne na stronie: http://www.j-me.co.uk/index.php?s=home&p=home 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

Kto rozda 150 000$ w programie Super Models? Mikołajkowe solniczki Po urlopie macierzyńskim nie chcesz wracać do swojej pracy? Podpowiadamy, jak się przebranżowić Podsumowanie testu konsumenckiego Knorr Wróg u bram? Malutki odtwarzacz, który wygląda jak suszarka Kolorujemy jesień! Nóż którym nie da się nikogo zadźgać Zdrowe odżywianie - to mnie nie dotyczy? Restauracja dla niemowlaków Kultura poniżenia Sukienki na lato

Popularne w tym tygodniu:

Najładniejsze kanapy do salonu w stylu skandynawskim od Adriana Furniture