Myszka i telefon VoIP w jednym - Skype Travel Mouse
KATARZYNA PURA • dawno temu

Dla miłośniczek rozmów przez Skype (i inne VoIP) i podróży — gadżet idealny. Myszka z ekranem LCD, która pełnie także funkcję telefonu do internetowych rozmów.
Myszka ma rozdzielczość 800dpi i jest najzwyklejszym w świecie urządzeniem wskazującym. Jednak po rozsunięciu jest kompletną słuchawką z klawiaturą i wyświetlaczem LCD. Posiada oczywiście mikrofon i głośnik, tak aby rozmowa poprzez VoIP była możliwa. Myszka może pełnić także funkcję głośnomówiącego aparatu telefonicznego - można wtedy rozmawiać bez używania rąk (jakby mówienie do myszki wydawało się komuś zbyt dziwne;)). Głośnik ten można także wykorzystać do odtwarzania muzyki z komputera.
Gadżet możemy manualnie przełączać między funkcją myszki i telefonu lub może odbywać się to automatycznie. Skype Travel Mouse podłączamy tradycyjnie do portu USB komputera. Do nabycia na stronach Uxsight za $34,69.
źródło: Arek, Gadżetomania

Najnowsze

Złoty naszyjnik w codziennych stylizacjach – jak go nosić, by wyglądać stylowo?
MATERIAŁ PROMOCYJNY
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze