×

Sposoby na elektryzujące się włosy

Elektryzujące się włosy to wielka zmora kobiet. Przez ten problem wiele z nich rezygnuje z noszenia czapki. Niestety, nie jest to dobre rozwiązanie. Narażają się na złapanie paskudnego przeziębienia i mogą nabawić się kłopotów. Zdecydowanie lepszą propozycją jest wykorzystanie jednego z naszych pomysłów, dzięki któremu nie narazisz swojego zdrowia, a twoje włosy będą piękne i w świetnej kondycji.

1 z 6

Mycie włosów

Nieodpowiednie mycie włosów to jedna z przyczyn elektryzowania się. Myj je tak często, jak tego potrzebują. Jeśli się przetłuszczają – myj codziennie, ponieważ usuwasz nadmiar łoju i pozwalasz skórze oddychać.

Niezależnie od rodzaju włosów używaj odpowiednich szamponów. Pamiętaj, aby był on delikatny. Kobiety, które myją włosy codziennie, powinny pamiętać, aby nie zawierał on silikonów, ponieważ obciąża włos. Ponadto jeśli pragniemy poprawić ich stan, musimy uważnie czytać etykiety dołączone do środków kosmetycznych i stosować się do opisanych instrukcji.

123rf
Skomentuj

Komentarze (1)

  • Marcelka93 24.03.2018, 22:49
    Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chces... Więcej
    1
    1 | 0
Trwa ładowanie...