×

„Jest mi źle, bo jak tak piękna dziewczyna może tak ‘pachnieć’”

„Zdjęła buciki swoje, zaczęło tak brzydko śmierdzieć z jej stóp że myślałem, że oszaleję”. Przykry zapach stóp dotyczy wielu kobiet i jest bardzo popularny. Poświęcono mu wiele wątków na Forum Kafeteria.pl. Jak sobie z nim poradzić, aby już nigdy więcej nie wstydzić się zdejmować butów?

Przykry zapach stóp spowodowany jest rozwojem bakterii, który zachodzi w środowisku ciepłym i wilgotnym. Dlatego spocone stopy, wilgotne skarpety i przepocone buty są dla nich idealnym miejscem. Na szczęście jest to problem, który da się rozwiązać.

1 z 6

Mycie stóp

Myj stopy codziennie i dokładnie. Przy tej przypadłości nie wystarczy jednak wykonanie tej czynności raz dziennie. Zaleca się, aby odbywało się to min. 2 razy. Jednak jeśli wiesz, że będziesz musiał ściągać buty, umyj stopy przed wyjściem.

Użyj do tego mydła antybakteryjnego i szczoteczki, którą dokładnie wyszoruj stopy. Wytrzyj do sucha.

Wazelina do zadań specjalnych

123rf
Skomentuj

Komentarze (2)

 • urszula_sowinska86 09.06.2017, 14:16
  Całe szczęście mnie takie problemy nie dotyczą za to przydałaby się równoległy artykuł na przykre zapachy u mężczyzn... Więcej
  1
  1 | 0
 • Hokage 07.03.2018, 15:54
  Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć s... Więcej
  1
  0 | 1
Trwa ładowanie...