1

Co mi dolega?

Co mi dolega?” to program, w którym lekarze i chirurdzy z najlepszych polskich szpitali stają przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie poszukują bowiem pacjenci cierpiący  na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia. W każdym odcinku ujawniają kolejne szczegóły na temat swojej choroby, które mają pomóc widzom oraz zaproszonym ekspertom w odgadnięciu jej nazwy. Premiera programu „Co mi dolega?” w czwartek, 16 października o godz. 21:00 na TLC.

Co mi dolega?

Test dla polskich lekarzy

Lekarze z najlepszych polskich klinik zmierzą się z niecodziennymi przypadkami. Człowiek-słoń, mężczyzna bez sutków i kobieta, która otwiera oczy tylko gdy śpiewa, to zaledwie niektórzy z bohaterów programu poszukujący odpowiedzi na temat tego, co im dolega. Pomogą im w tym: dermatolog specjalizujący się z chorobach zakaźnych, chirurg z transplantologii klinicznej, ortopeda i podolog, chirurg naczyniowy, a nawet onkolog. Kamery będą towarzyszyć lekarzom podczas podejmowania ostatecznej decyzji. Widzowie zobaczą również, jak pacjenci zareagują na opinie lekarzy oraz na którą z metod leczenia się zdecydują.

Co mi dolega?

Czy wskazówki pacjentów nakierują polskich specjalistów na właściwy trop i pomogą w podaniu trafnej diagnozy? Widzowie przekonają się oglądając program „Co mi dolega?” już w czwartek, 16 października o godz. 21:00 na TLC.

Co mi dolega?

Skomentuj

Komentarze (1)

  • gość 17.10.2014, 13:12
    www.psycho-pro.blog.pl
    0
    0 | 0
Trwa ładowanie...