×

0

Urlop w stylu Majdanów, czyli ile kosztuje wyjazd do Tajlandii?

Za oknem robi się coraz chłodniej – niestety lato już za nami, a im bliżej końca roku, tym niższe czekają nas temperatury. Tym bardziej warto oszukać zimę – tak, jak zrobili to Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w lutym tego roku. Ile kosztowałby wyjazd do Tajlandii – taki jak ich? I który bank ma w zanadrzu najlepszą ofertę kredytu gotówkowego na ten cel?

W lutym tego roku Małgorzata Rozenek-Majdan chwaliła się egzotycznymi wczasami w Tajlandii, na wyspie Phuket. Plaża, upał, palmy przy hotelu i palemki w drinkach. Czego chcieć więcej, gdy w Polsce kilkustopniowa temperatura, deszcz, śnieg i wiatr?

Pierwszy polski sklep z kredytami FinAi sprawdził, ile mógłby kosztować wyjazd w te same okolice, z kompletem noclegów w hotelu o wysokim standardzie i z pełnym wyżywieniem. Oferta 12-dniowego pobytu w Kantary Bay Hotel Phuket, znaleziona w serwisie eSky, kosztowałaby 8500 złotych za dwie osoby, wliczając przeloty w jedną i w drugą stronę.

Tej ofercie poświęcony został wrześniowy ranking kredytów gotówkowych na egzotyczny urlop, przygotowywany w FinAi raz w miesiącu. Firma regularnie sprawdza, które z działających w Polsce banków przygotowują najlepsze oferty kredytu gotówkowego na dalekie podróże. Co wynika z wrześniowej edycji rankingu?

Żeby w miarodajny sposób wykonać symulację, FinAi zastąpiło Majdanów innym młodym i nieco bardziej „przyziemnym” małżeństwem – Andrzejem i Moniką. Oboje w okolicach 30 roku życia, oboje pracujący na podstawie umów o dzieło, z miesięcznym budżetem w wysokości 5000 złotych netto (czyli – zakładamy – nieco niższym niż miesięczny budżet Majdanów).

Który bank zaproponował najtańszy kredyt gotówkowy na egzotyczne wczasy na Phuket? Szczegóły rankingu można sprawdzić pod tym linkiem, poniżej natomiast skrót – kilka podstawowych informacji.

Najtańszy kredyt gotówkowy na wczasy w Tajlandii – czyli taki z najniższym całkowitym kosztem kredytu, rozumianym jako suma odsetek, ubezpieczenia i prowizji bankowej – zaproponował Citi Handlowy, w którym kredyt kosztowałby 727 złotych i 55 groszy. Jedna rata takiego kredytu – w wersji, w której spłacałoby się go przez 1,5 roku (18 miesięcy) – wyniosłaby 596 złotych.

Pozostałe miejsca na podium zajęły Bank Pocztowy i Santander Bank Polska, całkowite koszty kredytów odpowiednio: 729,39 zł i 766,85 zł.

Jeśli zastanawiasz się nad kredytem gotówkowym na wakacje – w Tajlandii lub gdziekolwiek indziej – polecamy zainteresować się ofertą sklepu z kredytami FinAi. FinAi nie tylko co miesiąc przygotowuje po kilka wygodnych rankingów kredytowych, ale też proponuje kredyty gotówkowe konsumentom. Bez konieczności biegania po bankach otrzymasz wiele realnych, dopasowanych do Ciebie ofert kredytów bankowych. Sprawdź to już dzisiaj i wejdź do sklepu z kredytami FinAi.pl.

Trwa ładowanie...