×

5

Sprawdzone zabawy na wieczór panieński. Zaskocz pannę młodą!

Organizacja wieczoru panieńskiego nie należy do najprostszych rzeczy. Szanse, że zrobimy coś, co nie spodoba się pannie młodej, są naprawdę duże. Dlatego tak trudno jest podjąć decyzję dotyczącą tej wyjątkowej imprezy. Na szczęście mamy kilka sprawdzonych zabaw, które uratują każdy wieczór panieński. Nawet ten najnudniejszy!

Sprawdzone zabawy na wieczór panieński. Zaskocz pannę młodą!

Test na zgodność

Przepytujemy pana młodego, zadając mu pytania typu "kto pierwszy powiedział, że kocha", albo "kto jest większym bałaganiarzem". Na wieczorze panieńskim te same pytania zadajemy pannie młodej i sprawdzamy, w ilu procentach są zgodni.

Załóż młodemu obrączkę

Tutaj potrzebujemy naturalnej wielkości zdjęcie pana młodego i wyciętą z kartonu obrączkę ślubną. Następnie zawiązujemy pannie młodej oczy i każemy przypiąć obrączkę do serdecznego palca pana młodego. Wszystkie uczestniczki wieczoru powtarzają zadanie. Te, którym się nie uda, muszą ponieść jakąś zabawną karę.

Oś czasu

Do tej zabawy potrzebujemy wsparcia przyjaciół panny młodej. Zbieramy od nich zdjęcia z różnych etapów jej życia. Od dzieciństwa, przez szkołę, pierwsze imprezy, aż do oświadczyn. Podczas imprezy wręczamy je pannie młodej, a jej zadaniem jest ułożenie zdjęć w kolejności chronologicznej i opowiedzenie, przy jakiej okazji były zrobione.

Sprawdzone zabawy na wieczór panieński. Zaskocz pannę młodą!

Memory

Wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego piszą na małych karteczkach ulubione wspomnienie związane z panną młodą. Następnie wszystkie karteczki wędrują do miski, a przyszła małżonka losuje je po kolei i czyta na głos. Zadaniem gości jest odgadnięcie, kto jest autorem danego wspomnienia.

Kalambury edycja ślubna

Gra wygląda zupełnie jak klasyczne kalambury. Różni się tylko tym, że pokazujemy tylko hasła związane z tematyką i filmami ślubnymi. Rozgrywka toczy się w dwóch drużynach. Ta, która wygra, wyznacza przegranym zabawne zadanie do wykonania.

Skomentuj

Komentarze (5)

 • ewulka26 07.08.2017, 13:14
  W następny weekend moja przyjaciółka ma wieczór panieński który organizuje. Jedziemy do Leszna do tunelu aerodynamicznego. ... Więcej
  6
  1 | 5
 • virtuzz 04.09.2017, 12:25
  Zawsze można zrealizować coś wyjątkowego: http://kreatywnafotografia.pro/sesja-buduarowa-panny-mlodej/
  4
  2 | 2
 • gość 27.11.2018, 14:41
  Diler Fordem Mondeo starszy model srebrny sedan lotka na tyle przy zitau razem z tym co diler em jest również na bmw przy k... Więcej
  0
  0 | 0
 • gość 27.11.2018, 16:42
  Patologia to też korzystanie z publicznych pieniędzy do prywatnych celów. Nieograniczone środki finansowe a do tego nieogra... Więcej
  0
  0 | 0
 • gość 28.11.2018, 10:32
  Patologia to też korzystanie z publicznych pieniędzy do prywatnych celów. Nieograniczone środki finansowe a do tego nieogra... Więcej
  0
  0 | 0
Trwa ładowanie...