×

162

Polskie modelki, szejk, którego nie było i powszechne oburzenie

Internet uwielbia takie historyjki. Szczególnie namiętnie uwielbiamy je my, Polacy. Naród, dla którego dzień bez zademonstowania bliźnim swojej wyższości moralnej - jest dniem straconym.

Polskie modelki, szejk, którego nie było i powszechne oburzenie

Sprawa jest prosta. Pewna grupa osób zarabia na pośredniczeniu między pięknymi, młodymi, skłonnymi do wielu poświęceń w imię zarobku dziewczętami - a potencjalnym nabywcą ich wdzięków. Dziewczyny na co dzień promują się jako modelki na Instagramie. Świecąc tam narodowi po oczach drogą odzieżą, torebkami, podróżami i innymi atrakcjami, budzącymi w przeciętnym harującym Kowalskim głęboką zawiść.

Portal TagTheSponsor opublikował niedawno screeny rozmów między taką pośredniczką, a prowokatorem. Mężczyzna udawał przedstawiciela arabskich szejków. Zasugerował pani przedstawicielce, iż klient życzy sobie uprawiać z modelkami koprofilię. Pani odparła: "no problem."

Polskie modelki, szejk, którego nie było i powszechne oburzenie

Gdyby nie ta nieszczęsna koprofilia, sensacja nie odbiłaby się tak szerokim echem. Ale trudno o perwersję, budzącą tak gorące emocje. Oraz tak klikalną. Dowodem ten oto wdzięczny (choć mijający się z prawdą) tytuł:

Afera. Bogaci Arabowie srają polskim modelkom do ryja za kasę

Zaskoczę Państwa: zupełnie mną ta "afera" nie wstrząsnęła. Zapewne dlatego, że prostytucja wydaje mi się zawodem jak każdy inny. Może trochę cięższym i bardziej przykrym niż każdy inny (ale na pewno przyjemniejszym niż los np. górnika na przodku.) To wszystko. Nie widzę nic godnego uwagi w tym, że jakaś grupa społeczna zarabia sprzedając ciało. Skoro są na to ciało nabywcy - najwyraźniej taka strategia życiowa przynosi owoce. Niebotyczna suma podana przez dowcipnisia od TagTheSponsor - 25 tysięcy dolarów - nie wzbudziła w przedstawicielce dziewcząt z instagrama żadnych podejrzeń. To może znaczyć tylko jedno: takie są w tym biznesie stawki. Doprawdy, co jakaś urodziwa długonoga niewiasta robi za 25 kawałków - to nie moja sprawa. Z pewnością nie jest poszkodowana.

Polskie modelki, szejk, którego nie było i powszechne oburzenie

Po drugie: wszyscy znamy kobiety, co z najwyższym oburzeniem wyrażają się o prostytutkach. Za to poszukując kandydata na męża, przede wszystkim zwracają uwagę na jego "ustawienie" - czytaj: status materialny i społeczny. Czym to się zasadniczo różni od prostytucji? Chyba tylko tym, że z szejkiem spędzisz jeden wieczór i jesteś zamożna. Gdy z niekochanym, wybranym z uwagi na cyferki na koncie mężem - co najmniej kilka lat. A potem ta szarpanina przy rozwodzie.

Polskie modelki, szejk, którego nie było i powszechne oburzenie

Ale wracając. Sieciowi śledczy zadali sobie mnóstwo trudu, by wyszukać wymienione na TagtheSponsor kobiety w internecie i roztrąbić całemu światu, jakie to z nich (tu wstaw odpowiednie słowo.) Wysiłek ten uważam za piękny dowód społecznej siły wściekłej zawiści. To ja tu zapieprzam za marną pensję, pomyślał jeden z drugim, a ta oto piękna kobieta, która zaśmiałaby mi się w twarz, gdybym zaprosił ją na randkę - nie musi. Może tarzać się w luksusie, zdobytym w towarzystwie szejków. Hańba i niesprawiedliwość!

Jeśli coś w tej całej sprawie wydaje mi się głęboko obrzydliwe - to tylko ten entuzjazm amatorskich śledczych. To bezinteresowne, perfidne dążenie, by zniszczyć kobietom, które jako żywo nic złego nikomu nie zrobiły życie. Nie stać Jasia na luksusową prostytutkę? Jaś wyżyje się inaczej.

Polskie modelki, szejk, którego nie było i powszechne oburzenie

Człowiek to paskudne stworzenie. I nie dlatego, że czasami gustuje w koprofilii.

Źródło: pudelek.pl

Nina Wum

Niebieskowłosa autorka krótkich form literackich. Kiedyś publikowana w Nowej Fantastyce, obecnie udziela się jako recenzentka na portalu Dzika Banda. Specjalistka od splatania słów tak, żeby dobrze brzmiały. Uwielbia popkulturę i tarza się w niej bez umiaru. Lubi ciężką muzykę, kiczowate filmy i krwawe gry komputerowe. Najbardziej jednak fascynuje ją osobliwa natura ludzka.

Poprzedni tekst autora:

Fenomen 50 twarzy Greya
Skomentuj

Komentarze (162)

 • gość 10.03.2015, 07:19
  Jak facet ma "kasę" to ma kobietę prosta sprawa!
  125
  87 | 38
 • Samotny Romantyk II 10.03.2015, 08:25
  autorka broni qrw, żeby dogryźć facetom, bo tam na prawdę sama jest brzydka i żaden jej nie chce :D to jest dopiero zawiść... Więcej
  450
  323 | 127
 • gość 10.03.2015, 09:43
  to sa zwykle prostytutki ktore robia z siebie bogate panusie na salonach.
  136
  124 | 12
 • gość 10.03.2015, 09:45
  Pośredniczenie w prostytucji jest PRZESTĘPSTWEM, więc twierdzenie, że nic się nie stało jest GŁUPOTĄ! Przypominam: § 1. Kt... Więcej
  42
  36 | 6
 • gość 10.03.2015, 09:46
  niech robia co chce ale niech nie pokazuja sie w mediach - luksusowa prostytutka to dalej prostytutka/Gdyby lansowane byly ... Więcej
  106
  97 | 9
 • gość 10.03.2015, 10:21
  "Zaskoczę Państwa: zupełnie mną ta "afera" nie wstrząsnęła. Zapewne dlatego, że prostytucja wydaje mi się za... Więcej
  75
  68 | 7
 • gość 10.03.2015, 10:25
  Uważam, że gloryfikowanie prostytucji i sprowadzenie jej do "normalnego zawodu" świadczy o upadku moralnym naszyc... Więcej
  108
  96 | 12
 • gość 10.03.2015, 10:26
  Skoro uważasz, że to nic takiego i nie mają powodu do wstydu to co za różnica czy znamy ich tożsamość czy nie ? Robiąc sobi... Więcej
  43
  39 | 4
 • gość 10.03.2015, 10:53
  wszystko spoko, tylko nazywajmy rzeczy po imieniu I zamiast mówić o kims - aspirujaca gwiazdka czy celebrytka przedstawiajm... Więcej
  36
  31 | 5
 • gość 10.03.2015, 11:28
  kobiety lecą na kasę jak dziki na żołędzie
  20
  14 | 6
Trwa ładowanie...