7

Naczynia? Umywaj ręce! Trzy zalety małych zmywarek, które przekonają każdego singla

Naczynia? Umywaj ręce! Trzy zalety małych zmywarek, które przekonają każdego singla

Po wyczerpującym dniu masz ochotę położyć się na kanapie i zjeść kolację, oglądając ulubiony serial. Prześladuje Cię jednak obraz pełnego zlewu, który czeka tylko na Ciebie. Podciągasz rękawy i zabierasz się do zmywania… A może da się inaczej? Poznaj zalety zmywarek marki Candy o niewielkich rozmiarach i ciesz się życiem singla!

Wolność, Tomku, w swoim domku, czyli włączaj zmywarkę, kiedy tylko masz ochotę

Kochasz swobodę i brak ograniczeń w swoim życiu? Chcesz, aby obowiązki domowe takie jak zmywanie naczyń więcej Cię nie spowalniały? Urządzenie, które wykona je za Ciebie, to idealne rozwiązanie. Wybierz małą zmywarkę uwzględniającą Twoje potrzeby.

Na co dzień używasz niewielkiej liczby naczyń? Pamiętaj, że nie musisz czekać do końca tygodnia, aż potężna zmywarka wypełni się po brzegi. Zdecyduj się na sprzęt o małej pojemności i włączaj go, kiedy tylko chcesz! Wybierz na przykład zmywarkę CDCF 6/E marki Candy, mieszczącą 6 kompletów naczyń. Nie za dużo, nie za mało – w sam raz! Dzięki temu Twoje kubki, talerze i sztućce będą zawsze czyste i pachnące, a Ty zyskujesz czas dla siebie.

Urządzenie do małych czterech kątów

Jako wolny strzelec świetnie czujesz się w niewielkim pomieszczeniu. Marzenia o wstawieniu zmywarki do małej jadalni czy aneksu kuchennego wydają się nie do zrealizowania? Nic bardziej mylnego! Zmywarkę o niewielkich rozmiarach możesz postawić bezpośrednio na blacie. Wypróbuj na przykład niedużą zmywarkę CDCP 6/E-S wyposażoną w nowoczesny wskaźnik led. Model marki Candy to praktyczny sprzęt klasy A+, o szerokości jedynie 55 cm. Takie małe urządzenie, a tyle może zdziałać!

Zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni? Myśl przyszłościowo! Twoje przytulne gniazdko będzie wyglądało dużo lepiej, kiedy naczynia po kolacji schowasz od razu do zmywarki. Od razu przestronniej, prawda?

Zmywarka Twoim sprzymierzeńcem w rozwijaniu kontaktów towarzyskich

Wizyta rodziców? Spotkanie przyjaciół przed imprezą? Bądź gotowy na najlepsze! Przygotowanie mieszkania do domówki, a przede wszystkim uporządkowanie go po spotkaniu wymaga niemało wysiłku. Masz zbyt mało czasu, by marnować go na sprzątanie, a nie chcesz rezygnować z towarzystwa bliskich? Wybierz zmywarkę o pojemności 8 kompletów naczyń.

Wykorzystaj moc urządzeń marki Candy i wybierz urządzenie, które poradzi sobie z 8 zestawami naczyń jednocześnie. Wybierz na przykład zmywarkę Candy CDCP 8/E-S i zobacz, jak sprawdza się jako asystent domowych przyjęć. Wolnostojące urządzenie zmieści się na blacie każdej, nawet najmniejszej kuchni.

Uwolnij się od obowiązku mycia naczyń i przekonaj się, jak Twoje życie może wyglądać ze  zmywarką Candy.

Skomentuj

Komentarze (7)

 • gość 02.07.2016, 19:00
  polska, trzeba sie schylac do zmywarki...porażka
  3
  0 | 3
 • gość 04.07.2016, 06:51
  Lol jak sobie zamontujesz tak będziesz miał/-a. Większość ludzi woli mieć kawałek blatu więcej, zamiast zmywarki na blacie ... Więcej
  5
  5 | 0
 • gość 26.07.2016, 13:47
  Mamy z żoną zwykłego indiesita z m. expert. I to dużego na 2 osoby. Trzeba pamiętać, że większa zmywarka to większa oszczęd... Więcej
  1
  0 | 1
 • gość 29.07.2016, 11:58
  Ja ostatnio się przkonałem o tym jak się przydaje zmywarka, jak w końcu z żoną się zdecydowaliśmy pójść do ME i kupić coś. ... Więcej
  0
  0 | 0
 • gość 06.08.2016, 14:50
  Enninhteligg the world, one helpful article at a time.
  0
  0 | 0
 • gość 08.08.2016, 06:36
  I went to tons of links before this, what was I thinnikg?
  0
  0 | 0
 • gość 09.08.2016, 12:14
  What a great recsruoe this text is. http://rbemfjymh.com [url=http://rvmzfxwbw.com]rvmzfxwbw[/url] [link=http://tulegn.com]... Więcej
  0
  0 | 0
Trwa ładowanie...