×

2

LPP podbija niemiecki rynek. Nowy flagowy sklep Reserved otwarty w Berlinie

Monachium, Kolonia i Hamburg, a teraz wreszcie Berlin. Reserved – flagowa marka firmy LPP – otwiera właśnie swój salon w stolicy Niemiec. To kolejny element, realizowanego przez lidera branży fashion w Europie Środkowej, planu ekspansji na jeden z najtrudniejszych, a jednocześnie najbardziej atrakcyjnych rynków na świecie – Zachodniej Europy.

LPP podbija niemiecki rynek. Nowy flagowy sklep Reserved otwarty w Berlinie

LPP kieruje się na Zachód
Minimalistyczne i nowoczesne wnętrza, brak zbędnych dekoracji i otwartość na współczesnego, wymagającego klienta. Klienta, który spacerując po ulicy zakupowej nie chce mieć żadnych ograniczeń, chce zwiedzać sklepy, przechodząc z jednego salonu do drugiego – tak w skrócie opisać można koncept nowego flagowego salonu Reserved, który został otwarty 17 maja w Berlinie.

- To wisienka na torcie – wyjaśnia Michał Kniaź, Export Marketing Manager marki Reserved. - Przez ostatnie kilka lat stopniowo zwiększaliśmy obecność marki Reserved na rynku niemieckim. Berlin to zwieńczenie tej strategii.

- Nakłady na salony na rynku niemieckim postrzegamy jako długofalową inwestycję. To największy rynek europejski – dodaje Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes i dyrektor finansowy LPP. - LPP ma globalne ambicje, dlatego budujemy rozpoznawalność Reserved na kolejnych rynkach, zwiększając naszą obecność na prestiżowych ulicach handlowych lub w najbardziej atrakcyjnych centrach handlowych największych miast naszego kontynentu. Ale Berlin to dla nas wyjątkowy projekt – pierwsza stolica na rynku Europy Zachodniej – podsumowuje.

Jest nowocześnie, ekologicznie i multimedialnie
Flagowy salon Reserved znajduje się w centralnej części Berlina w dzielnicy Charlottenburg, na jednej z najbardziej reprezentatywnych ulic miasta, licznie odwiedzanej nie tylko przez lokalnych mieszkańców, ale i turystów. Wnętrza sklepu przyciągają wzrok – wyposażone są w liczne ekrany multimedialne oraz  energooszczędne oświetlenie typu LED, dzięki czemu salon działa w sposób przyjazny dla środowiska. Transparentne witryny oraz lekkie, mobilne meble sprawiają, że wnętrze wygląda świeżo i nowocześnie.

Więcej informacji na WP Kobieta

Partnerem artykułu jest firma LPP

źródło: WP Kobieta
Skomentuj

Komentarze (2)

 • Marcelka93 24.03.2018, 22:50
  Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chces... Więcej
  1
  0 | 1
 • alinanova 25.07.2018, 11:19
  Berlin to zdecydowanie dobre miejsce dla salonu Reserved. Super nowoczesne miasto w którym dużo się dzieje: muzycznie, desi... Więcej
  0
  0 | 0
Trwa ładowanie...