0

List od Św. Mikołaja - Twoje dziecko aż podskoczy z wrażenia!

List od Św. Mikołaja - Twoje dziecko aż podskoczy z wrażenia!

Świąteczny prezent. Jaka niespodzianka wywoła szczery uśmiech na twarzy Twojego dziecka? Na jak długo ją zapamięta? Czym wyróżni się w stercie kolorowego plastiku? Jeśli szukasz prezentu, który będzie formą nagrody za dotychczasowe starania, motywacją malca do dalszych wysiłków w szkole i stawiania sobie pozytywnych celów oraz wyzwań - mamy dla Ciebie dobrą nowinę!

Zapewne dobrze pamiętasz jak, będąc jeszcze dzieckiem, najważniejszym momentem było oczekiwanie na pojawienie się Mikołaja. Największa ekscytacja była związana z tym, że właśnie nadchodzi moment konfrontacji z tym niecodziennym gościem, który wie o wszystkich Twoich poczynaniach!
 
Co zrobiłoby Twoje dziecko, gdyby dostało wiadomość od Mikołaja? Taką prawdziwą, z pieczęcią Świętego, renifera Rudolfa i z dołączonym Dyplomem Grzecznego Dziecka? Pięknie opracowana graficznie wiadomość, która nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego, że przyszła od najprawdziwszego MIKOŁAJA! Jeśli zależy Ci, by Twoje dziecko jak najdłużej wierzyło w Świętego Mikołaja i miało piękne wspomnienia z dzieciństwa – prześlij do niego list od Mikołaja!
 
List od Św. Mikołaja – dzieci oszaleją ze szczęścia!
 
Mając do dyspozycji szablon możesz stworzyć list dla swojego dziecka, innej bliskiej dorosłej osoby z rodziny lub kolegów z pracy w imieniu Świętego Mikołaja. Masz problem z łatwym wyrażeniem tego co chcesz przekazać? Skorzystaj z gotowych szablonów lub edytuj je wtrącając zabawne fakty z życia adresata! List zostanie wydrukowany czcionką imitującą pismo ręczne.
 
Wreszcie przestaniesz tracić godziny na szukanie ciekawej zabawki lub modnego prezentu w sklepie i zrozumiesz, że to czego Twoje dziecko najbardziej potrzebuje do szczęścia to świadomość, że niezależnie od stopni w szkole i sukcesów poza szkołą co roku ktoś o nim pamięta!
 
Sprawdź na filmiku jak wygląda taki film:
https://www.youtube.com/watch?v=vM_Jc3fTlkM

Wideo od Św. Mikołaja – zdziwisz się jakie to proste!
 
Zafunduj swojemu dziecku podróż do świata bajki. Zamiast nawykowo obdarowywać pociechę kolejnymi zabawkami wybierz dla niej prezent, który zwieńczy czas domniemywań i rozbudzonej wyobraźni. Jeśli Twój brzdąc regularnie przed Świętami zasypuje Cię pytaniami „Jak wygląda Święty Mikołaj?”, „W jakim domu mieszka?”, „Czy ma jakieś zwierzątko?”, „W co bawią się jego elfy?” to odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdzie w wysokiej jakości filmie pełnym baśniowych obrazów. Co najważniejsze, obdarowywana osoba niezależnie od wieku będzie przekonana, że Mikołaj zwraca się właśnie do niej! Dodatkowo wideo od Świętego Mikołaja to prezent, który odtworzony w Noc Wigilijną zbuduje niesamowitą, magiczną, świąteczną atmosferę.
 
Stworzenie filmu to zaledwie kilka prostych kroków. Wystarczy, że do gotowego wideo dobierzesz odpowiednie zdjęcia, zalecenia i komentarze. Wideo przyjdzie do adresata na email w formie linku. Już nie musisz biegać po sklepach i tracić czasu przeznaczonego dla Twoich bliskich! Unikatowy podarunek jest w zasięgu Twojej ręki.

Stwórz i wyślij film do świętego Mikołaja tutaj

Wyślij bliskiej osobie list od Świętego Mikołaja lub wideo od Świętego Mikołaja – tym prezentem trafisz w dziesiątkę!

Trwa ładowanie...