×

0

Lifting bez skalpela? Tak! Z HIFU to możliwe!

Obecnie lifting nie musi wcale wiązać się z igłami, skalpelem, szwami i innymi inwazyjnymi procedurami! Postęp technologiczny sprawił, że spektakularne efekty można osiągnąć właśnie podczas nieinwazyjnego zabiegu HIFU – Ultraformer III. Co bardzo istotne, rezultaty są tu bardzo wyraźne, ale jednocześnie nie są przerysowane. To rozwiązanie niesamowicie efektywne, bezpieczne i komfortowe dla pacjentów - mówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog Clinica Dermatologica

Lifting bez skalpela? Tak! Z HIFU to możliwe!

HIFU i Ultraformer III

HIFU to technologia skoncentrowanej fali ultradźwiękowej, która kiedyś była stosowana w leczeniu onkologicznym. Dziś natomiast wykorzystuje się ją właśnie w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Lifting bez skalpela? Tak! Z HIFU to możliwe!

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, podgrzewają tkankę (skórę, tłuszcz i mięśnie) na różnej głębokości, prowadząc do obkurczania włókien kolagenowych w tkankach i powstawanie nowego kolagenu. Zapewnia to silny efekt wielopoziomowego liftingu skóry twarzy, a także całego ciałamówi Łukasz Ludwikowski, Dyrektor Regionalny Bogdani Dermatologia

Poprzez spowodowanie obkurczenia włókien kolagenowych dochodzi do pojawienia się kontrolowanych mikrouszkodzeń, co pobudza naturalne mechanizmy skóry do intensywnej regeneracji przez produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny – w efekcie skóra staje się gęstsza i napięta.

Lifting bez skalpela? Tak! Z HIFU to możliwe!

Lifting bez skalpela? Tak! Z HIFU to możliwe!

HIFU nie jest więc zabiegiem jako takim, a technologią, która znalazła zastosowanie w różnych urządzeniach i zabiegach. Najefektywniejszym i najnowocześniejszym w tej kategorii jest Ultraformer III. Pozwala on na uzyskanie najbardziej spektakularnych efektów, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

W przypadku urządzenia Ultraformer III nie mamy do czynienia z żadnymi igłami czy skalpelem! Podczas zabiegu do skóry przykładana jest specjalna głowica o gładkiej fakturze, która emituje HIFU. Parametry możemy dostosować do indywidualnych potrzeb przez regulowanie głębokości wnikania fal. Do wyboru mamy: 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 2 mm, 6 mm, 9 mm. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać na różne obszary ciała i twarzy, a także na różne problemy, w pełni dostosowując się do potrzeb pacjentamówi Justyna Masal, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Lifting bez skalpela? Tak! Z HIFU to możliwe!

Niesamowita efektywność

Mówiąc o HIFU oraz urządzeniu Ultraformer III w kontekście skuteczności, warto wspomnieć nie tylko o spektakularnych rezultatach, ale też o innych aspektach. Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych zabiegów, w tym przypadku wystarczy tylko jedna wizyta! Podczas zabiegów ujędrniających czy redukujących zmarszczki, często jest to kuracja obejmująca nawet od 4 do 10 spotkań. Nie w przypadku HIFU – Ultraformer III!

Kolejną zaletą jest bardzo długi czas utrzymywania się efektów: aż do dwóch lat. To niesamowicie imponujący wynik, który wyróżnia się na tle innych zabiegów. Jednocześnie warto wspomnieć, że pierwsze rezultaty można zauważyć już po wyjściu z gabinetu. Na ostateczne efekty trzeba jednak poczekać kilka tygodni – tyle czasu potrzebuje skóra, aby się zregenerować.

Lifting bez skalpela? Tak! Z HIFU to możliwe!

Lifting bez skalpela? Tak! Z HIFU to możliwe!

Maksimum bezpieczeństwa i komfortu

Zabiegi HIFU Ultraformer III są przy całej swojej efektywności niezwykle bezpieczne i komfortowe. Ogromną zaletą, którą doceniają pacjenci, jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, także latem. Wiele propozycji stosować można tylko zimą i jesienią, ale nie Ultraformer III!

W przypadku urządzenia Ultraformer III nie ma konieczności stosowania znieczulenia, gdyż zabiegi są całkowicie bezbolesne. Nie ma tu też efektów ubocznych, u niektórych osób może pojawić się jedynie delikatne zaczerwienienie, bardzo rzadko miejscowa bolesność. Jednakże po kilku godzinach objawy te znikają.

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabiegi HIFU – Ultraformer III wykonywane mogą być na obszarze całego ciała i twarzy. Sprawdzą się doskonale podczas liftingowania oraz odmładzania. Umożliwiają one:

* redukcję zmarszczek na twarzy i poprawę jej jędrności,
* uniesienie opadających powiek i brwi,
* zlikwidowanie podwójnego podbródka,
* konturowanie twarzy,
* poprawę kolorytu cery.
Ponadto podczas zabiegów można pozbyć się nadmiaru skóry ciała ze wszystkich obszarów ciała (np. brzucha, boczków, ramion, ud, łydek), wliczając w to nadmiar skóry po ciąży czy nagłej utracie wagi.

Bezpłatne konsultacje przed zabiegami

Choć HIFU – Ultraformer III to nieinwazyjna metoda, zawsze powinno się skorzystać z konsultacji przed zabiegami. W placówce Clinica Cosmetologica są one bezpłatne. Podczas wizyty kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem, w celu ustalenia najlepszego planu kuracji. Ponadto nie można zapomnieć o niezwykle istotnym aspekcie, jakim jest wykluczenie występowania jakichkolwiek przeciwwskazań do zastosowania konkretnej metody.

Umów się do jednej z naszych placówek w Trójmieście w ramach Clinica Cosmetologica:
*HIFU Gdańsk, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3/81, 80–210 Gdańsk, Telefon: 58 506 64 81
*HIFU Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 80–001 Sopot, Telefon: 58 506 64 82
*HIFU Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 22/2, 81–51

Marzysz o pięknej i gładkiej skórze? Zainwestuj w dobrej jakości kremy przeciwzmarszkowe dostępne w okazyjnych cenach na stronie Sephora promocje.

źródło: Artykuł sponsorowany
Trwa ładowanie...