12

Kobiece i pewne siebie

Ciechanów przywitał je gorąco. Żar lał się z nieba na makijaże, utrudniał sesję zdjęciową i stylizację. Ale dały radę. Kobiety ze społeczności kochamysiebie.pl znów pokazały, że potrafią się świetnie bawić.

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Właścicielka hotelu Qbatura w Ciechanowie nie zdążyła, mimo szczerych chęci, z klimatyzacją, pokoje mimo otwartych okien nie dawały schronienia przed upałem. Ratowała klimatyzowana restauracja. Tam uczestniczki warsztatów gasiły pragnienie miodowym cydrem. Niecodziennie ubrane. W tiulowych spódnicach od Lavi ruszyły deptakiem z wielkimi tacami pełnymi pokrojonego chleba z masłem. Pajdy polewały miodem i częstowały zdziwionych ciechanowian. Tak uczciły Wielki Dzień Pszczoły. Informowały o tym, jak ważne są te owady w życiu człowieka. Przy tym śpiewały „Pszczółkę Maję” Wodeckiego. Żartowały z przechodniami i uśmiechały się do rowerzystów. Ich pozytywną energię było czuć na odległość. Swój happening zakończyły ekscentrycznym tańcem w podświetlanej fontannie. Tiulowe spódnice Lavi wyglądały bosko w kolorowej poświacie. Miło było popatrzeć na szaleństwo grupy kobiet, na ich radość, na uwolnienie wewnętrznego dziecka, które bawiło się pysznie w strugach wody.

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Chwilka na przebranie i już cała załoga roześmianych bab siada do kolacji, a potem do wspólnego malowania... na butach! Tak! Dziewczyny pod czujnym okiem i z pomocną dłonią artystki Magdaleny Jaworskiej ozdabiają specjalnymi farbami swoje trampki i tenisówki. To prawdziwy relaks. Każda z nich, pochylona nad swoim dziełem, była wreszcie tu i teraz, nie myślała o rachunkach, dzieciach, problemach w pracy i nieposprzątanym pokoju, nie myślała o niczym, tylko malowała.

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Kolejny dzień warsztatów, na które zaprosiła nas facebookowa społeczność kochamysiebiepl, był dużym wyzwaniem, temperatura powietrza sięgała 40 stopni, w takich warunkach trudno było wizażystce Marcie Chojeckiej nakładać makijaż. Jednak stosując kilka trików utrwalających buzia „nie spłynęła” podczas sesji zdjęciowej.

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Modelki wystylizowane przez Annę Zajdel, w sukienkach z jej mobilnego sklepu Modolotni i w wypożyczonych z butiku Roksana Styl pozowały na tle okolicznych zabytków i parków. Dziewczyny były pełne poświęceń: wchodziły do rzeki Łydyni, wdrapywały się na basztę zamku Książąt Mazowieckich, paradowały w kusych spódnicach i ażurowych bluzkach po Ciechanowie, w pełnym słońcu pozowały w parku Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze. Towarzyszyła im równie dzielna fotografka Joanna Pawlikowska.

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Kelnerki hotelu Qbatura chłodziły nas zimną zupą. Chłodnik jest idealny, gdy na zewnątrz skwar. Wieczorem część grypy udała się do pubu posmakować ciechanowskiego piwa z pobliskiego browaru, a część na koncert Lata z radiem na błonia pod zamkiem. Przyjemnie było słuchać Zakopower opierając się o mury, które niejedno słyszały i widziały, pamiętając czasy królowej Bony. Wreszcie pojawił się też nocny chłód, a wraz z nim komary! Nie ma litości! Pokaz sztucznych ogni oglądany z bliska był naprawdę niesamowitym przeżyciem.

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

To nie koniec atrakcji. Zebrana w hotelowej restauracji grupa uczestniczyła w nocnych warsztatach z trenerką rozwoju osobistego Magdą Fedor Drożdż, znaną z telewizyjnego programu „Sablewskiej sposób na modę” i „W poszukiwaniu piękna”. Magda poprowadziła warsztaty pod hasłem „Nazywam się kobiecość”. Dziewczyny odkrywały w sobie magię energii seksualnej i poznawały tajniki uwodzenia, wydobywały moc drzemiącą w ich ciałach, pracowały nad głosem, ciałem i uśmiechem.

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Dużo frajdy sprawiły uczestniczkom grupowe zdjęcia w tiulowych spódnicach. Energetyczna i pełna uśmiechu sesja odbyła się na błoniach tuż pod zamkiem. Sceneria zachwycała, i one to poczuły, fruwały w swoich kolorowych tiulach wysoko. Na zakończenie otrzymały wiele prezentów  kosmetycznych (kosmetyki kolorowe od Revlon, kosmetyki do kąpieli Luksja, kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała cztery Pory Roku) i nie tylko (biżuteria od AnnaPassion, kosmetyczki od Projekt Torba, książki). Zobaczcie galerię zdjęć z pobytu i siłę babskiej społeczności kochamysiebie.pl.

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Kobiece i pewne siebie

Zdjęcia: Joanna Pawlikowska

Zdjęcie fotografki i operatorki kamery: Magdalena Jaworska

Jeśli chcesz zaprosić nas na babski weekend, napisz do nas magda.trawinska@kafeteria.pl, odpowiemy na ciekawe zaproszenia i weźmiemy udział w waszych warsztatach

Skomentuj

Komentarze (12)

 • gość 15.11.2015, 22:31
  Witam Zajmuję się wyrobem Dokumentów Kolekcjonerskich takich jak Prawo Jazdy, Dowód Osobisty czy Legitymacja ELS Wysokiej ... Więcej
  1
  0 | 1
 • gość 29.11.2015, 19:38
  kobiecość to n ie tylko wygląd - to sposób myślenia to wnętrze osobowości , to także dbałość o sferę intymną www.provag.inf... Więcej
  1
  1 | 0
 • gość 09.02.2016, 05:26
  zwariowane babska
  4
  2 | 2
 • gość 29.03.2016, 22:01
  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  0
  0 | 0
 • gość 29.03.2016, 22:01
  foto_4
  0
  0 | 0
 • gość 29.03.2016, 22:01
  foto_4
  0
  0 | 0
 • gość 29.03.2016, 22:01
  foto_4/.
  0
  0 | 0
 • gość 29.03.2016, 23:26
  SomeCustomInjectedHeader:injected_by_wvs
  0
  0 | 0
 • Brudne Gacie 25.09.2016, 20:53
  Kobiece ?!?!?!?!?! Przed każdy każda ściąga kiecę , kobieta to k***a
  0
  0 | 0
 • Brudne Gacie 25.09.2016, 20:56
  Kobiety to k***y i pijaczki
  2
  1 | 1
Trwa ładowanie...