×

4

Automat do wody – wygodne i opłacalne rozwiązanie

Kto pije wodę, ten czuje się lepiej i lepiej wygląda. W biurze, w domu czy w innym miejscu, mamy dostęp do wody kranowej, która pochodzi z wodociągów i nie do końca wiemy, jakie ma parametry. Kupowanie pojedynczych butelek jest uciążliwe i czasochłonne. A przecież zależy nam, aby błyskawicznie otrzymywać wodę o różnych temperaturach i mieć stały dostęp do wody. O jakość wody możemy zadbać sami, wyposażając się w automat do wody. Posiada on wiele zalet. Poznaj jakie korzyści uzyskamy, dzięki korzystaniu z automatu do wody.

Automat do wody – wygodne i opłacalne rozwiązanie

Automat do wody – jak działa?

Zasada działania jest bardzo prosta, polega na podłączeniu do automatu baniaka z wodą. W baniakach dostarczana jest woda źródlana, którą możemy spożywać w każdej sytuacji. Kraniki ułatwiają nalanie wody. Dostępne opcje dozowania wody pozwalają na uzyskanie wody gorącej zimnej, w temperaturze pokojowej oraz zimnej gazowanej. Doskonale sprawdzają się w biurach, urzędach, w aptekach, przychodniach lekarskich oraz w prywatnych domach.

Automat do wody – wygoda i regularne dostawy wody

Automat do wody to idealna alternatywa do wody butelkowej, która jest sprzedawana w sklepach. Stały dostęp do wody to komfort, dzięki czemu nie musimy się martwić o odpowiednią liczbę butelek. Wybierając automat do wody mamy gwarancję regularnych dostaw butli z wodą źródlaną. Harmonogram przewiduje dostawę co 4 lub 8 tygodni.

Automat do wody – sprawdzona jakość

Niepodważalną zaletą automatu do wody to jakość dostarczonej wody. W dobrej jakości wodę warto zaopatrywać się u dostawcy z wieloletnim doświadczeniem, daje to pewność wiarygodności. Jak podkreślają eksperci z Dar Natury, butle, które są dostarczane do automatów zawierają wodę źródlaną o niskim stopniu zmineralizowania (poniżej 500 mg/l). Może być wykorzystywana do picia oraz do przygotowywania posiłków.

Automat do wody – oszczędność i elastyczność oferty

Automat do wody w domu sprawdzi się bardzo dobrze. W dłuższej perspektywie pozwala na oszczędności w stosunku do wody butelkowej. Sprzedawane duże butle starczą na długi czas, dzięki temu dodatkowe dostawy będą rzadsze. W biurze pozwala zachować koszty na stałym poziomie. Brak dodatkowych kosztów i oszczędność na dostawie, za którą nie ponosi firma kosztów to ważne aspekty.

Automat do wody – poprawa wydajności

Woda to skarb, dlatego powinniśmy doceniać jej wartości i spożywać ją regularnie. Zapewnienie organizmowi odpowiedniego poziomu nawodnienia zwiększa efektywność pracy, poprawia kondycję i zaangażowanie. Woda nasycona cennymi minerałami, między innymi wapniem, magnezem i potasem zapewni dobre zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie. Można ją pić w dużych ilościach, powinna być obowiązkowym elementem w codziennej diecie.

Automat do wody – wybierz najlepszy do siebie

Jeśli chcemy mieć stały dostęp do idealnie czystej i świeżej wody to warto postawić na zamontowanie automatów do wody. W dowolnej chwili możemy z niego skorzystać i zapewnić odpowiednią ilość wody, zwłaszcza w okresach letnich, kiedy powinno się prawidłowo nawadniać organizm. Automat do wody można wybrać w zestawie z pompką lub urządzeniem ceramicznym:

- zestaw MiniFirma – zawiera 2 butle wody o pojemności 11 l z pompką

- zestaw MiniFirmaPlus – zawiera 2 butle o pojemności 18,9 l z pompką

- zestaw Ekonomiczny – zawiera 2 butle o pojemności 18,9 l z dystrybutorem ceramicznym

- zestaw EkonomicznyPlus – zawiera 2 butle pojemności 18,9 l z dystrybutorem Oasis

- zestaw MiniDom – zawiera 2 butle o pojemności 11 l z pompką

- zestaw MiniDomPlus – zawiera 2 butle o pojemności 18,9 l z pompką

- zestaw Komfort – zawiera 2 butle o pojemności 11 l z dystrybutorem ceramicznym

- zestaw KomfortPlus – zawiera 2 butle o pojemności 11 l z dystrybutorem Vision.

Automat do wody to wygoda dla firm i gospodarstw domowych. Sprawdź ofertę na stronie DarNatury.pl.

Skomentuj

Komentarze (4)

 • papaciakowa 01.04.2018, 19:35
  a do automatów można kupić kubki papierowe z nadrukiem firmy - fajny sposób na reklamę :) .... przynajmniej u mnie się spra... Więcej
  11
  6 | 5
 • malysmyk88 07.05.2018, 12:17
  Ja się nie mogę wciąż przekonać do wody z automatu. Dlatego zawsze trzymam w szufladzie białą Piwniczankę. Na szczęście mam... Więcej
  3
  3 | 0
 • lavazza123 25.05.2018, 10:31
  Piję po prostu zwykłą warszawską kranówkę, wszyscy mówią że jest czysta a miasto się nią chwali, od dawna już nie kupuję wo... Więcej
  10
  7 | 3
 • pan_da90 12.06.2018, 10:14
  OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEME... Więcej
  3
  2 | 1
Trwa ładowanie...