1

Wybierz się do kina na „La La Land”

Nominowany w siedmiu kategoriach do Złotych Globów, zgarnął wszystkie statuetki. W tym za najlepszy film, najlepszych aktorów, reżyserię, scenariusz oraz piosenkę. „La La Land” na ekranach kin już 20 stycznia.

Wybierz się do kina na La La Land

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli -  Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Wybierz się do kina na La La Land

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są żelazka firmy Braun. Opisz nam w prywatnej wiadomości na Facebooku KAFETERII, co byś założyła na randkę z Ryanem Goslingiem, a zdobędziesz szansę na wygraną. Mamy dla Was 3 Żelazka Braun TexStyle TS765A.

Wybierz się do kina na La La Land

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 23 stycznia.

Odpowiedzi wysyłajcie tutaj

Skomentuj

Komentarze (1)

  • agata_kucharska 12.06.2017, 13:53
    Uwielbiam musicale !!! A ten był długo prze ze mnie oczekiwany !!! Piękna ścieżka dźwiękowa !!!
    0
    0 | 0
Trwa ładowanie...