35

Ratunku, nie mam erekcji!

Spokojnie, nie jesteś sam! Jak wykazują różnego rodzaju statystyki, około 3 milionów Polaków skarży się na problemy z potencją. Zastanawiasz się co możesz zrobić, gdy taki problem dotknie również Ciebie? W jaki sposób trwale i skutecznie pokonać łóżkową niemoc i znów cieszyć się pełnią zdrowia seksualnego?

Ratunku, nie mam erekcji!

Problemy z erekcją - kto jest zagrożony?

Niezależnie od tego ile masz lat, kłopoty z osiągnięciem satysfakcji seksualnej rzeczywiście mogą Ci się przydarzyć. O ile jednak nie jest to stałe zjawisko, a raczej epizodyczna sytuacja, to nie musisz się aż tak bardzo martwić. Warto jednak wiedzieć, co może powodować problemy z osiągnięciem łóżkowej satysfakcji oraz w jaki sposób możesz im przeciwdziałać.

Wbrew dosyć powszechnemu przekonaniu głoszącemu, że niezdolność do wywołania erekcji dopada wyłącznie panów w dojrzałym wieku, jest to problem który dotknąć może praktycznie każdego mężczyznę. Badanie przeprowadzone na zlecenie amerykańskich naukowców z Journal of Sexual Medicine pokazało, że nawet 26% mężczyzn poniżej 40 roku życia ma problemy z osiągnięciem erekcji w łóżku. Oczywiście, im wyższy wiek, tym większe ryzyko tego rodzaju problemów, ale sama ta cyfra jest już alarmująca.

Z czego wynikają problemy z erekcją? Przyczyny mogą być naprawdę różne, ale z reguły wynikają z niezdrowego trybu życia. Większość współczesnych mężczyzn żyje bowiem w nieustannym stresie - ciągła pogoń za jeszcze lepszymi wynikami w pracy jest może przyjemna dla portfela, ale na pewno niezbyt zdrowa. Ciągły brak czasu sprawia przy tym, że jedyna aktywność fizyczna w ciągu dnia to u wielu mężczyzn przejście z samochodu do domu lub spacer pomiędzy półkami w supermarkecie.

Na zdrowie seksualne wpływa również szereg innych czynników, w tym dieta. Regularne spożywanie tłustych potraw w połączeniu z częstym spożywaniem alkoholu zdecydowanie nie sprzyja utrzymaniu zdrowia w łóżku. Gdy dodać do tego jeszcze palenie tytoniu pojawiają się idealne warunki do rozwoju problemów z potencją. Odzyskaj zdrowie w łóżku!

Powrót do formy

Jak sprawić, by Twoja łóżkowa sprawność wróciła do normy? Jeżeli nie możesz zmienić swojego trybu życia w jakiś znaczący sposób, warto sięgnąć po środki farmakologiczne, które wspomogą Twój organizm w osiąganiu erekcji. Na rynku znaleźć można całkiem sporo produktów tego rodzaju, w tym suplementy diety które dostępne są bez recepty. Jaką propozycję warto wybrać?

Po pierwsze, warto zwrócić baczną uwagę na skład danego preparatu. Istnieje bowiem szereg elementów, które mają niebagatelny wpływ na osiągnięcie erekcji u mężczyzny. Poniżej kilka z nich.

Dobry i skuteczny preparat na wywołanie erekcji powinien zawierać żeń-szeń. Stosowany w dalekowschodniej medycynie od ponad 4000 lat, znany jest jako doskonałe remedium na większość dolegliwości dopadających człowieka. Wyciąg z tego korzenia zawiera ogromną ilość ginsenozydów, których zadaniem jest uwolnienie w organizmie tlenku azotu. W rezultacie, naczynia krwionośne znacznie się rozszerzają, co wspomaga przepływ krwi do penisa, dzięki czemu zastosowanie żeń-szenia pomaga w wywołaniu oraz utrzymaniu erekcji (przy obecności erogennego bodźca).

Jest jeszcze inny istotny składnik leków na potencję, a mianowicie buzdyganek naziemny. To roślina lecznicza dosyć powszechnie stosowana w medycynie azjatyckiej. Roślina znacznie wspomaga działanie receptorów androgenowych w mózgu mężczyzny, co z kolei przekłada się na szybszy i skuteczniejszy wzwód.

Równe ważnym składnikiem leków na potencję jest l-arginina, czyli aminokwas, któy również wpływa na produkcę tlenku azotu, co oczywiście przekłada się na skuteczniejsze działanie naczyń krwionośnych. To znacznie poprawia przepływ krwi w organizmie, co z kolei przełoży się na szybsze uzyskanie wzwodu i jego utrzymanie w trakcie stosunku .

Jaki produkt wybrać?

Generalnie rzecz biorąc, przy wyborze suplementu na potencję najlepiej sięgnąć po środek, który zawiera wyżej wymienione elementy. Warto przy tym pamiętać, że na rynku znaleźć można środki do zastosowania zarówno w dłuższej perspektywie, jak i takie, które należy zażyć tuż przed seksem. Jeżeli problemy z erekcją dotykają Cię często, warto zainteresować się produktami, które dzięki regularnej suplementacji wspomogą Twoje zdrowie seksualne.

Dobre opinie zbiera Permen King - suplement diety przeznaczony do regularnego stosowania u mężczyzn, którzy borykają się z problemem trwałego obniżenia sprawności seksualnej. Wbrew obawom wielu mężczyzn, tego rodzaju produkty są w pełni bezpieczne dla organizmu - zażywanie ich zgodnie z przeznaczeniem nie spowoduje żadnych skutków ubocznych. Opinie o Permen King pokazują, że wystarczy stosować ten preparat przez nieco ponad miesiąc (maksymalnie 8 tygodni), by móc cieszyć się znacznie lepszym zdrowiem seksualnym. Co ważne, suplementacja przynosi długotrwały efekt - sprawność w łóżku pozostaje na wysokim poziomie nawet po zakończeniu stosowania tego produktu.

Czy warto?

Zaburzenia erekcji zdarzyć się mogą każdemu, ale prawdziwy mężczyzna powinien wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić! Zanim jeszcze pójdziesz do lekarza, warto spróbować suplementacji środkami w rodzaju opisywanego produktu, ponieważ ich regularne zażywanie najpewniej przełoży się na znacznie lepszą moc w łóżku! Więcej o Permen King znajdziesz na http://www.permen.pl/permen-king.html

źródło: Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Komentarze (35)

 • gość 31.10.2016, 10:59
  jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te... Więcej
  17
  1 | 16
 • Heilige Seele 31.10.2016, 14:15
  Obecnie średnio 50% mężczyzn w wieku 30 lat ma problemy z erekcją.
  23
  18 | 5
 • Igor 31.10.2016, 17:46
  Na stronie busby.pl porównano najlepsze tabletki na problemy z potencją.
  41
  26 | 15
 • majka 31.10.2016, 18:38
  jak na moje oko to coraz wiecej facetow ma takie problemy i wcale mnie to nie dziwi, stresowa, odkladnie wizy lekarskich ja... Więcej
  23
  12 | 11
 • gość 31.10.2016, 19:52
  Wszystko przez kobiety. Bieganie do pracy na nascie godzin bo kasa i kasa ciagle lowtarza baba.
  37
  24 | 13
 • dr Kamil Tulicki 01.11.2016, 02:37
  Bardzo ciekawy i wnikliwy materiał, polecam przeczytać tym co maja problem Http://shortlinks.de/njku
  12
  7 | 5
 • gość 01.11.2016, 17:59
  Polscy pseudo-faceci to miętkie , żałosne, rozbestwione uje źle wychowane przez mamuśki pokroju kodziary! Nieudaczniki życi... Więcej
  56
  14 | 42
 • renia 01.11.2016, 19:23
  to świeta prawda @majka! nasze chłopaki to są takie niedobre stworzenia, które widzą problem, ale udają, że go nie ma. ja j... Więcej
  25
  11 | 14
 • Szilu 02.11.2016, 05:10
  Ja akurat stawiam na leki przepisane przez lekarza, bo mam do nich większe zaufanie. Kilka miesięcy temu na problemy z erek... Więcej
  15
  5 | 10
 • gość 04.11.2016, 09:29
  Prawda jest taka, że dobrej gospodyni ciasto w rękach rośnie!
  66
  50 | 16
Trwa ładowanie...