2

Najpopularniejsze sny erotyczne. Czy są normą i co tak naprawdę znaczą?

Kiedy budzimy się zlane potem, bo właśnie przyśnił nam się seks z własnym ojcem, zaczynamy panikować. Sny erotyczne potrafią namieszać nam w głowie. Czy słusznie się nimi przejmujemy?

Najpopularniejsze sny erotyczne. Czy są normą i co tak naprawdę znaczą?

Miała je chyba każda z nas. I każda z nas zastanawiała się, co mogą oznaczać. Sny erotyczne potrafią być naprawdę zaskakujące i stanowić niemałą zagwozdkę. Zwłaszcza, kiedy w nocnych fantazjach spotykamy byłego partnera, czy osobę z bliskiej rodziny. Z opinii większości seksuologów wynika, że sny erotyczne to zupełna norma, która nie musi świadczyć o braku satysfakcji z pożycia. Nie stanowi też odzwierciedlenia naszych pragnień. Co w takim razie oznaczają najpopularniejsze sny erotyczne i czego dotyczą?

Były partner

Gorący sen o byłym partnerze wcale nie świadczy, że za nim tęsknimy i chcemy do niego wrócić. Przyjmuje się jednak, że symbolizuje on cechy, które najbardziej ceniłyśmy w naszym eks, i których może brakować w naszym życiu. Jeśli nasz były partner był spontaniczny i radosny, możemy potrzebować więcej luzu i oderwania od rutyny.

Członek rodziny

Seks z bratem czy wujkiem potrafi pozostawić nas w prawdziwej konsternacji. Ogólnie znany jest jednak fakt, że taki sen nie oznacza, że chcemy iść do łóżka z osobą, która jest z nami spokrewniona. To jedynie sygnał, że powinnyśmy więcej czasu poświęcić swojej rodzinie.

Najpopularniejsze sny erotyczne. Czy są normą i co tak naprawdę znaczą?

Ktoś sławny

Która z nas nigdy nie miała erotycznego snu z ukochanym celebrytą w roli głównej? No właśnie. Poza oczywistą przyjemnością, jaka płynie z takiej fantazji, sen o seksie ze sławną osobą oznacza rzekomo, że powinnyśmy skupić się na osiągnięciu naszych marzeń i celów.

Mężczyzna, którego nienawidzimy

Seks z kolegą z pracy, który doprowadza nas do szewskiej pasji, nawet we śnie jest czymś okropnym. Jednak znaczenie takiej fantazji może nas naprawdę zaskoczyć. Wynikać z niej może bowiem, że nielubiany przez nas mężczyzna ma pozytywne cechy, które szanujemy i chciałybyśmy naśladować.

Najpopularniejsze sny erotyczne. Czy są normą i co tak naprawdę znaczą?

Kobieta

Taki sen nie oznacza, że jesteśmy lesbijkami.Według powszechnej opinii fantazje erotyczne dotyczące płci pięknej świadczą jedynie o tym, że potrzebujemy w łóżku czułości i delikatnego traktowania. Warto porozmawiać o tym z partnerem.

Nieznajomy

Kiedy śni nam się seks z nieznajomym, powinna zapalić nam się czerwona lampka alarmowa. Znany jest bowiem fakt, że fantazja o tej tematyce to wyraźny sygnał, że nasze życie erotyczne nie jest do końca satysfakcjonujące i nasz partner nie staje na wysokości zadania. Być może to kwestia rutyny i powielania schematów.

Trójkąt

Seks w trójkącie ma wyjątkowo proste znaczenie. Może oznaczać chęć nadania świeżości naszym relacjom i potrzebę zmian.

Skomentuj

Komentarze (2)

 • Tel576616502BartoszMASAŻYSTA 04.09.2017, 20:48
  Cześć :) Jestem młodym mężczyzną (26 lat) o dużym temperamencie. Jeśli potrzebujesz chwili oddechu i relaksu od otaczając... Więcej
  5
  2 | 3
 • gość 16.11.2017, 17:26
  Lubie śnić na camerce zapraszam na transmisję http://zbiornik.tv/go/skWG
  0
  0 | 0
Trwa ładowanie...