1

Grudniowe Kino Kobiet startuje wcześniej!

Kobiece seanse w sieci kin Helios w całej Polsce ruszają już na początku grudnia, jako pierwsza z wielkich wzruszających atrakcji tego miesiąca, który wieńczą najpiękniejsze ze Świąt. To zarazem ostatnia odsłona naszej imprezy w tym roku – miejmy nadzieję, równie udana jak wszystkie poprzednie. W grudniu romantyczna odmiana – opowieść o ludziach, którzy młodość mają już za sobą.

Grudniowe Kino Kobiet startuje wcześniej!

Jeśli parę głównych bohaterów kreują aktorzy tak genialni jak Vanessa Redgrave i Terence Stamp, to już wiadomo, że mamy do czynienia z filmowym wydarzeniem. „Z miłości do…” w reżyserii Paula Andrew Williamsa to słodko-gorzka opowieść o trudnych relacjach rodzinnych i wielkich emocjach, które nie przemijają wraz z wiekiem, jeśli tylko człowiek chce i potrafi kochać. Gdyż miłość nie jest, jak mogłoby się czasem wydawać, zarezerwowana dla młodych… Schorowana Marion i zgorzkniały Arthur to małżeństwo po przejściach, które jeszcze nie złożyło broni i ma o co walczyć… Naprawdę warto zobaczyć ten wzruszający duet wielkich gwiazd i ich piękną historię.

Od pierwszych dni grudnia Kafeteria zaprasza was serdecznie do kin Helios w całej Polsce na seanse, które stały się już tradycją – ciepłe spotkania z filmem, poprzedzone starannie zaplanowanymi imprezami, gdzie panie we własnym gronie mogą się bawić, degustując smakołyki, wygrywając atrakcyjne nagrody w konkursach, rozmawiać swobodnie o wszystkim i fantastycznie się zrelaksować.  Jak zwykle czekamy na was w prawie 30 miastach i kinach całego kraju! Szczegółów dotyczących terminów i biletów szukajcie na www.helios.pl

Monika Szymanowska

Filozofka, weteranka pism męskich i kobiecych, niestrudzona poszukiwaczka trzeciej płci. Psiara, przechera, pisarzyca. Singielka z odzysku, w luźnym związku ze: Stanisławem Bieskiem, lat cztery i pół. Lubi knajpki przetrwałe po PRL-u, w których wolno palić i wymieniać się poglądami z uśmiechem, nie z kijem.

Skomentuj

Komentarze (1)

  • irka34 06.12.2013, 13:00
    Dzieki za wspanialy pomysl, jestem kinomanka,ale moja polowa niestety nie.Trudno bylo sie zdecydowac samej pojsc do kina,a ... Więcej
    0
    0 | 0
Trwa ładowanie...