4

Zmiany przed kamerą listopadowego Kina Kobiet

Ściśle damskie wieczory w sieci kin Helios biją rekord! Przez dwa lata comiesięcznych imprez pomysł „chwycił” aż 100 tysięcy kinomanek. W tym miesiącu zapowiadaliśmy współczesną opowieść o Don Juanie. Bohater nieco nam się odmłodził, pokażemy wam bowiem najnowszy film Jacka Bromskiego „Bilet na księżyc”.

Po dwóch latach można już mówić o tradycji. Impreza, której Kafeteria patronuje, jest zarezerwowana dla pań, co naturalnie nie znaczy, że ma na celu czy w zamyśle dyskryminację panów. Wręcz przeciwnie – pokazujemy filmy bardzo różne, w których kondycja mężczyzn jest równie ważna. Może dzięki naszym seansom uda się ich lepiej zrozumieć?

Zmiany przed kamerą listopadowego Kina Kobiet

Nie inaczej będzie w listopadzie. Zapraszamy córki, mamy, siostry, przyjaciółki na sentymentalną i przezabawną podróż do dorosłości w realiach Polski lat 60. ubiegłego wieku. „Bilet na księżyc” opowiada o tym, jak konfrontować młodzieńcze marzenia z rzeczywistością, jak ważna jest rodzina, przyjaźń i korzenie, z których wyrastamy. Jacek Bromski zgromadził wspaniały zespół aktorów charakterystycznych (Grabowski, Stroiński), zaprosił na plan śliczną Anię Przybylską wraz z synkiem i zaufał fenomenalnym młodym aktorom, którzy jako dwaj bracia wędrują przez Polskę, a starszy wprowadza młodszego w życie i opiekuje się nim. W role głównych bohaterów wcielili się Filip Pławiak i Mateusz Kościukiewicz – ich nazwiska na pewno warto zapamiętać.

Zmiany przed kamerą listopadowego Kina Kobiet

Oprócz tego, jak zwykle mnóstwo konkursów i nagród do wygrania. Pamiętajcie o kapeluszach, bo jeden z konkursów zawsze przeznaczony jest specjalnie dla wielbicielek tego superkobiecego nakrycia głowy! Ale że nie samym szykiem człowiek żyje, zadbamy też o zdrowie: każda z was, która zakupi bilet na listopadowe Kino Kobiet, otrzyma upominek w postaci razowego kwasu chlebowego.

Zmiany przed kamerą listopadowego Kina Kobiet

Wieczory z Kinem Kobiet w tym miesiącu rozpoczęły się 18 listopada i odbędą się łącznie w 28 miastach Polski, w 31 kinach sieci Helios. Szczegóły na www.helios.pl

Zdjęcia:  Wojciech Wojtkielewicz

Monika Szymanowska

Filozofka, weteranka pism męskich i kobiecych, niestrudzona poszukiwaczka trzeciej płci. Psiara, przechera, pisarzyca. Singielka z odzysku, w luźnym związku ze: Stanisławem Bieskiem, lat cztery i pół. Lubi knajpki przetrwałe po PRL-u, w których wolno palić i wymieniać się poglądami z uśmiechem, nie z kijem.

Skomentuj
Trwa ładowanie...